Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Taky máte takový kopr po obědě?

Jsem zralý tak akorát na šlofíka :kol-19:

Ahoj,

ani mi nemluv, stále dohánim ten spánkový deficit ze soboty/neděle :D

Ten už jsem snad dohnal, spíš na mne dopadá trojkombinace "oběd - na ho*no počasí - ho*no co na práci"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ja jsem se taky nedal a nechal jsem ji tam tem zmetkum,co me nechali pul hodiny prosit na chodbe,at otevrou

NO to byl bobrik vytrvalosti... lol a ze si pak nezustal,kdyz sme Te pustili..? lol

Dyt jste si tam ze me akorat utahovali,tak co tam?

Ale prdlajs..Si to nesmis brat tak osobne.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten už jsem snad dohnal, spíš na mne dopadá trojkombinace "oběd - na ho*no počasí - ho*no co na práci"

Já to ještě nedohnal, včera jsem šel spát dneska ve 2h ráno a vstával v 8h

Ale počásko tu je hezký, nasněžilo a svítí sluníčko :)

Jo hosi,taky bych se ted nadlabnul a dal si dvacet..Potrebuju jeste neco obehat,ale asi to necham na pozdejsi dobu..

@rolbar:A ty jsi ted kde?V PH,nebo "na kopcich"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martyp: jaká byla cesta dom?

Covece,na kokot..Na dalnici padaly s*acky,dest se snehem,teplota se drzela kolem 0-1°C,takze se to mistama valelo,nebo se delala takova ta kase..Za autama to strikalo a chvilema bylo videt fakt mizerne..A jeste k tomu mam auto brutal zapraseny... :feve:

Ty jsi jel kudy?Taky na hradec?Nebo si jel s Garnym,Petrem81 a spol?

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bauraku, co jsme to slyšel za hrozný věci, škoda, že jsi nejel ;)

bohuzel je to tak...byl jsem u kamarada a uz jsem sebou mel vsechny veci na besidku ze rovnou pojedu...a rano jsem prisel k auto a bylo to...celej den jsem shanel veci a dodelal jsem to asi v 9 vecer...pak uz se me moc nechtelo :feve:

moc me to mrzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bauraku, co jsme to slyšel za hrozný věci, škoda, že jsi nejel ;)

bohuzel je to tak...byl jsem u kamarada a uz jsem sebou mel vsechny veci na besidku ze rovnou pojedu...a rano jsem prisel k auto a bylo to...celej den jsem shanel veci a dodelal jsem to asi v 9 vecer...pak uz se me moc nechtelo :feve:

moc me to mrzi

No proste jsi mel o zabavu postarano.. :feve:

Cao Radku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No proste jsi mel o zabavu postarano.. :feve:

no zabava se bohuzel odehravala 200km od baraku na ktere jsem bohuzel nemohl byt

Nazdar pane všichni jsme tam čumeli co se ti stalo!!!

Mě auto vybrali těsně před minulou besídkou tak vím co to je! Ikdyž podle toho co říkali kluci ty jsi měl teda horší skodu!!!

Sejmout ty kurvy!!!! :kol-22::kol-143::kol-137:kol4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martyp: jaká byla cesta dom?

Covece,na kokot..Na dalnici padaly s*acky,dest se snehem,teplota se drzela kolem 0-1°C,takze se to mistama valelo,nebo se delala takova ta kase..Za autama to strikalo a chvilema bylo videt fakt mizerne..A jeste k tomu mam auto brutal zapraseny... :feve:

Ty jsi jel kudy?Taky na hradec?Nebo si jel s Garnym,Petrem81 a spol?

Já jsem teď v Pze.

Jel jsem za Garnym a pak jsme se oddělil na Pardubice, celkem dost chumelilo, leželo to kde mohlo a machr předemnou dostal hodiny, tak jsem byl rád, že sem se mu celkem vyhnul.

A cestou ze Ždáru mi začalo něco mlátit, včera to vypadalo na gumy stabilizátoru a dneska po zvednutí to byl ještě vejfuk, u kterýho se urvala ta guma, co drží poslední díl :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar pane všichni jsme tam čumeli co se ti stalo!!!

Mě auto vybrali těsně před minulou besídkou tak vím co to je! Ikdyž podle toho co říkali kluci ty jsi měl teda horší skodu!!!

Sejmout ty kurvy!!!! :kol-22::kol-143::kol-137:kol4

Ty máš tu dvoubarevnou co?

Dnesk ajsme o tom mluvil s kámošem a ber to jako výhodu, takovýhle auto se defakto nedá ztratit, je to poznávací znamení jako sfině, na vrakárně by i po odřezání VINka bylo jasný, že je to ta tvoje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar pane všichni jsme tam čumeli co se ti stalo!!!

Mě auto vybrali těsně před minulou besídkou tak vím co to je! Ikdyž podle toho co říkali kluci ty jsi měl teda horší skodu!!!

Sejmout ty kurvy!!!! :kol-22::kol-143::kol-137:kol4

jj bohuzel jsem tam toho mel dost tak ze skoda nejaka je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martyp: jaká byla cesta dom?

Covece,na kokot..Na dalnici padaly s*acky,dest se snehem,teplota se drzela kolem 0-1°C,takze se to mistama valelo,nebo se delala takova ta kase..Za autama to strikalo a chvilema bylo videt fakt mizerne..A jeste k tomu mam auto brutal zapraseny... :feve:

Ty jsi jel kudy?Taky na hradec?Nebo si jel s Garnym,Petrem81 a spol?

Já jsem teď v Pze.

Jel jsem za Garnym a pak jsme se oddělil na Pardubice, celkem dost chumelilo, leželo to kde mohlo a machr předemnou dostal hodiny, tak jsem byl rád, že sem se mu celkem vyhnul.

A cestou ze Ždáru mi začalo něco mlátit, včera to vypadalo na gumy stabilizátoru a dneska po zvednutí to byl ještě vejfuk, u kterýho se urvala ta guma, co drží poslední díl :feve:

Jo tak to jo...

No koukam,ze cesta teda byla podobna..Vsude stejnej "vlidnej" hnus..

No a jeste navic budes mit co delat,dle toho,co pises o aute.My nastesti mijeli ty kaskadery nektery a zadnej se v nasi blizkosti neroztocil.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar pane všichni jsme tam čumeli co se ti stalo!!!

Mě auto vybrali těsně před minulou besídkou tak vím co to je! Ikdyž podle toho co říkali kluci ty jsi měl teda horší skodu!!!

Sejmout ty kurvy!!!! :kol-22::kol-143::kol-137:kol4

jj bohuzel jsem tam toho mel dost tak ze skoda nejaka je...

Cau!

teda to jsem nevedel,ze se ti todle stalo...jsou to svine,ale ted uz je to dobry ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to jo...

No koukam,ze cesta teda byla podobna..Vsude stejnej "vlidnej" hnus..

No a jeste navic budes mit co delat,dle toho,co pises o aute.My nastesti mijeli ty kaskadery nektery a zadnej se v nasi blizkosti neroztocil.. ;)

Naštěstí auto je už OK, jen by mě zajímalo, kde zůstaly ty původní gumy ze stabilizátoru lol v pátek jsme na ně koukal a byly ještě OK :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau!

teda to jsem nevedel,ze se ti todle stalo...jsou to svine,ale ted uz je to dobry ne?

jo okno uz mam vymeneny...s policajtama sepsany tak te budu cekat na pojistovnu

No je to skoda,ale casem se to urcite vyvrbi :) ....

jinak,,ja byl dneska v servisu,a mam posrany predni tlumice... takze bude treba menit..,,pred svatkama je to pro me hodne dobra sprava :feve:

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar pane všichni jsme tam čumeli co se ti stalo!!!

Mě auto vybrali těsně před minulou besídkou tak vím co to je! Ikdyž podle toho co říkali kluci ty jsi měl teda horší skodu!!!

Sejmout ty kurvy!!!! :kol-22::kol-143::kol-137:kol4

Ty máš tu dvoubarevnou co?

Dnesk ajsme o tom mluvil s kámošem a ber to jako výhodu, takovýhle auto se defakto nedá ztratit, je to poznávací znamení jako sfině, na vrakárně by i po odřezání VINka bylo jasný, že je to ta tvoje ;)

Ne ne já mám stříbrnou co mám v avantaru tu dvoubarevnou má tady kámoš a v sobotu v noci pobesídce jsem s ním mluvil a říkal že se na to může pěkně vy...t že se mu na to každý týden někdo podepíše! Naposledy mu urvali víčko nádrže a přes něj zrovna má obě barvy a ještě kousek samolepku!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to skoda,ale casem se to urcite vyvrbi :) ....

jinak,,ja byl dneska v servisu,a mam posrany predni tlumice... takze bude treba menit..,,pred svatkama je to pro me hodne dobra sprava :feve:

no co zivot jde dal...jen to vzdy nasere...

V to verim .... drzim kazdopadne palce,at je to vsecko co nejrychlejc v cajku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...