Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

To teda..kluci,kdyz uz tu mluvite o tech autech.. ;) Nevite o nekom,kdo by chtel mondeo,tusim 98-99 vyroba motor 1,8TD :( ale docela vybava..?Radio,klima,predek eletrika, 2x ABG...Za nakou rozumnou cenu..? JO a je to kombal..Bilej..

Prodával jsem teď Mondeo 1,8 TD se stejnou výbavou,rok 2000.Tady na fóru se nikdo neozval.Ale už je pryč.Kolik by byla cenofka?A KM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodával jsem teď Mondeo 1,8 TD se stejnou výbavou,rok 2000.Tady na fóru se nikdo neozval.Ale už je pryč.Kolik by byla cenofka?A KM?

Je to vyroba 2000 nakonec,koukl sem do papiru..Kilaky zjistim,ted se dobiji baterka,takze vim kulovy..Cenofka by byla tak 85tis k jednani..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem rad ze hledani uz mam za sebou ;) tak ti preji taky at ti to projde v pohode...

jinak jsem v pindeli dostal novy sluzebni tak to vypada ze si me tady i nechaj

A co mas,toho Rooma?

Nechaj nenechaj..Oni hlavne chtej,aby jim ta Fabka jeste chvili vydrzela.. lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor je hustej zvuk...Proste ho poznas.. ;)

Jo tak a jak to vypada?Bude ne?

@Jirka3: Jj cesky Kubíčko... :D

jj zvuk je hustej...kdyz stojis na krizovatce tak to je jak kdyz za tebou stoji Liazka lol

tel bude ale zrusil jsem to kvuli tomu ze udelali tu N95 8GB tak resim za jakej peniz to nechaj a kdy by byl dostupnej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...