Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

caucau! .. tak jak pane pri patku?... nevim jak vy,ale tak jsem se na patek snad nidky netesil...jeste ,ze uz nemusim ziotra do prace...

já měl dneska hard day, hoďka na poště dobrovolně jsem se ojebal o 100,-Kč a pak lítání po dárkách.

Cestou jsem vzal kostku, co lezla ze silnice, tak jsme zvědav, až to zítra zvednu, co to ťaflo, typuju servo a vejfuk (zatim z toho nic neteče):feve:

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl dneska hard day, hoďka na poště dobrovolně jsem se ojebal o 100,-Kč a pak lítání po dárkách.

Cestou jsem vzal kostku, co lezla ze silnice, tak jsme zvědav, až to zítra zvednu, co to ťaflo, typuju servo a vejfuk (zatim z toho nic neteče):feve:

No to je neprijemny,,tydlety pred vanocni litacky... Taky me dneska vytrestala dira v ceste,je tostrasny,, jeden usek tady opravi,ale druhy je sama dira.. ,, no ja po tomhle tydnu uz nemuzu skoro ani moc chodit :D,, ... no ,ale vikend to snad spravi .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je neprijemny,,tydlety pred vanocni litacky... Taky me dneska vytrestala dira v ceste,je tostrasny,, jeden usek tady opravi,ale druhy je sama dira.. ,, no ja po tomhle tydnu uz nemuzu skoro ani moc chodit :D,, ... no ,ale vikend to snad spravi .)

jen tiše jsem záviděl Oktě, co stála vedle mě na parkovišti - stejná, jako mám a měl to min 20cm nad zemí, to byl krásnej pohled :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen tiše jsem záviděl Oktě, co stála vedle mě na parkovišti - stejná, jako mám a měl to min 20cm nad zemí, to byl krásnej pohled :)

jezdit jenom dalnice :) a podobny silnice,karka by sla stoptro dolu,ale tak je to neskutecny dilema :( ... Slysels uz o tech novych silnicich vyrabenych z puzitych pneu?... mazec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cooo?? :smich:

No je to nejaka smes... z to nekde zkouseli,,ze to ma pry delsi zivotnost,tolik to nepraska,,a i brzdna draha je na tom mensi... akrorat nevim jaky vliv na to bude mit v lete slunce a teploty nad 30 stupniu... .)

hele tady :)http://auto.idnes.cz/v-cernosicich-maji-un...110943_pneu_fdv

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to nejaka smes... z to nekde zkouseli,,ze to ma pry delsi zivotnost,tolik to nepraska,,a i brzdna draha je na tom mensi... akrorat nevim jaky vliv na to bude mit v lete slunce a teploty nad 30 stupniu... .)

třeba to budou dělat bílý a tím pádem se to od sluníčka tak neohřeje lol

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...