Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

no tak to verim ,ze to nasralo :( ...jak to ti parchanti asi vedi ,ze to v tom kufru je .... cos tam mel za sestavu ?...

nj někdo si mě vyhlídnul a bylo jasno, ale tak zase na jaro něco chystám, ale nejdřív zase klasika kolečko, alarm, zamky apod a pak to tam nasypu, doufam teda

jinak tam byly zesiky Rodek 610W RMS 1ks a Sw od Emphaseru, byla to supr masáž zad ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj někdo si mě vyhlídnul a bylo jasno, ale tak zase na jaro něco chystám, ale nejdřív zase klasika kolečko, alarm, zamky apod a pak to tam nasypu, doufam teda

jinak tam byly zesiky Rodek 610W RMS 1ks a Sw od Emphaseru, byla to supr masáž zad ;)

Nejlepsi je nevzbuzovat pozornost,ale to se lehce rekne,kdyz to hraje tak jak ma .... V lete pokad octa jeste bude se chystam komplet tlumit ..,preci jen kdyz se rozehraje sub,uvnitr je to pekny,ale venku drncej plechy az je to nepekny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi je nevzbuzovat pozornost,ale to se lehce rekne,kdyz to hraje tak jak ma .... V lete pokad octa jeste bude se chystam komplet tlumit ..,preci jen kdyz se rozehraje sub,uvnitr je to pekny,ale venku drncej plechy az je to nepekny...

tlumení je potřeba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj někdo si mě vyhlídnul a bylo jasno, ale tak zase na jaro něco chystám, ale nejdřív zase klasika kolečko, alarm, zamky apod a pak to tam nasypu, doufam teda

jinak tam byly zesiky Rodek 610W RMS 1ks a Sw od Emphaseru, byla to supr masáž zad ;)

to mi teď připomíná článek ve Světě motorů o tom, jak se dá ochcat DO, nečetl to někdo, je to v tom dnešnim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě na tom nejvíc smolí to tahaní kabelu, 35qmm bylo už fakt moc a blbě se to ohýbalo, ted dam 20qmm, už nejdu do takové wattáže, před duchodem, třeba šetřit sluch :)

j pred duchodem :D ,Kolega delal koplet hudbu ve feline,a ty kable jsou na tom fakt nejvetsi shit...,to nejvic nasere kdyz se clovek s tim tak para,a pak prijde borecek s pacidlem a snaha je fuč..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi teď připomíná článek ve Světě motorů o tom, jak se dá ochcat DO, nečetl to někdo, je to v tom dnešnim?

V dnesni dobe se da asi vsecko,,takovy ty Sherlogy a kaj co,na ty nase sikovne ceske (svinske) rucicky neplati.... ,ale je to dobra vec ,nekdy se to muze pridat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...