Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

já z toho kupu věcí nevím, musím koupit nové pneu na 17 " a tak se koukám po jiných 18" ale prd, nikde nic zajimacího

Vzdycky se neco najde, ;) ... Vybirani kol je shit.., a ty konfiguratory na netu taky stoji vetsinou za veliky kulovy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to kamoš, ten uvidi kola a hned jo super ty chci a vždycky je to pecka, na jaře chci zkusit jeho 8,5x18 a zadek 9,5x18 :D

Kua,no stacilo mi videt Kubovic-škodikovic kolace.. , :) ,a nezkousel si davat z cervenky ty spidery ?jak to vypada,v kombinaci se zlutou kuzi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se spidakem vždy řešíme co jo co ne ;) Spidula je od Brna ;)

joo brno,, Kazdopadne je trea se vzdy poradit.), co hlava to nazor :),ale musi to byt clovek zasveceny..Kdyz na me nekdo vybali,jako nedavno znamy, ze si koupil externi neony pod auto,nebo samolepsku s napisem No fear na okno...,a to nezminil jeho oblibene chrom napisky NOS :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17" je jasná volba ;) pocitově na pohodlí oproti 16" jsem nic výrazného nezaznamenal

Me uz je to ted taky docela jedno,kdyz je vypnute rejdijou tak to drnci i na 15 :D .... takze jak se otepli ..rozebirka interieru,a pekne odhlucnovat.. :) ,ale nevim jestli teda ty spidery,nebo scoutacke 17 z rooma...,a nebo uplne neco z jineho dousku treba u toory...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joo brno,, Kazdopadne je trea se vzdy poradit.), co hlava to nazor :),ale musi to byt clovek zasveceny..Kdyz na me nekdo vybali,jako nedavno znamy, ze si koupil externi neony pod auto,nebo samolepsku s napisem No fear na okno...,a to nezminil jeho oblibene chrom napisky NOS :))

taky znám takové, jen houšť takových, aby naše vynikaly :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me uz je to ted taky docela jedno,kdyz je vypnute rejdijou tak to drnci i na 15 :D .... takze jak se otepli ..rozebirka interieru,a pekne odhlucnovat.. :) ,ale nevim jestli teda ty spidery,nebo scoutacke 17 z rooma...,a nebo uplne neco z jineho dousku treba u toory...

rum 17 scout jsou luxusní, to jo ;)

mě zas děsně drnčí loketka, levý plast, ale kdykoli jsem v garaži že to pořeším tak na to zapomenu a tak mě to sere sere a sere ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky znám takové, jen houšť takových, aby naše vynikaly :D :D

nee skoda mluvit :D ,, mozna si vzpominate jak jsem udelal tema chudak octa ,nebo neco v tom smyslu... pokud se mi zitra podari tak vyfotim octu souseda,za ty prachy co vrazil do samolepek a chrom doplnku mohl mit pekny kola+tonovani....no ostatne uvidite sami :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...