Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Pokud bych měl štěstí a koupil novou OII v tom Dánsku, tak si ji nechám do doby, než mi novou vyroběj a těsně před bych ji prodal.

tak to mas vymysleny pekne,, pokud se nekdy hecne tak bych chtel prastit do nejakeho Subaru,ale koukal jsem na udrzbovou stranku a je to docela ranec ,,takze bych byl spokojenej i s nejakou 96PD nebo 132 v RSu :) .. zatim stradam na kolace,nejakou tu masku a na leto chci zavitat do p. Varechy takze i na folie.... snad se vse podari.. ,Za kolik ji chces prodat?uz mas nejakou predstavu...?

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bych měl štěstí a koupil novou OII v tom Dánsku, tak si ji nechám do doby, než mi novou vyroběj a těsně před bych ji prodal.

tak to mas vymysleny pekne,, pokud se nekdy hecne tak bych chtel prastit do nejakeho Subaru,ale koukal jsem na udrzbovou stranku a je to docela ranec ,,takze bych byl spokojenej i s nejakou 96PD nebo 132 v RSu :) .. zatim stradam na kolace,nejakou tu masku a na leto chci zavitat do p. Varechy takze i na folie.... snad se vse podari.. ,Za kolik ji chces prodat?uz mas nejakou predstavu...?

je to MR 98, 1.majitel (naštěstí jsme byl tak línej to po koupi od rodičů přepsat, že se to při prodeji vyplatí), koupeno v CZ, serviska, elektrika-okna, centrál, zrcátka, DO, klimatizace, nalítáno 115t km a cena tak 120t Kč- za pokus nic nedám,

v listopadu je po servisce: svíčky, kabely, zapalovací modul, olej, filtry, silentbloky, stěrače

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

talk uz jsem pri svem :) ... smazal jsem vsecky stopy,sef je stary rendlikař,takze ho moc skodarny neberou... kdyby ,ale na neco prisel,tak co?, reknu jednoduse ,ze jsem to musel otestovat :D

Tak to jo..hele ale na ty skodovky bys ho mel naucit..Jezdit renckama..Kdo to kdy videl? :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jo..hele ale na ty skodovky bys ho mel naucit..Jezdit renckama..Kdo to kdy videl? :p

jn,,ja mu rikal ,ze nedam na skodovky dopustit,..jeho prvni kara byla shade 120,pak presel na rencka megane coupe,na firme mame mastra..,konci mu leasing pude zase do neceho od Reno',,jedine co si pochvaluje je ,kdyz se obcas projede v manzelcine Golf Plusu.,tam je to prej docela pekny...

jinak nikde nikdo ? ... :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to MR 98, 1.majitel (naštěstí jsme byl tak línej to po koupi od rodičů přepsat, že se to při prodeji vyplatí), koupeno v CZ, serviska, elektrika-okna, centrál, zrcátka, DO, klimatizace, nalítáno 115t km a cena tak 120t Kč- za pokus nic nedám

Teď nevím, jestli se mám smát nebo ne... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...