Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Zkusim popremejslet.,, ale jestli ti to fachalo na normalnim PC tak by to na notasu melo taky,, kdyby to bylo k necemu jinymu,ocekoval bych pripoj. kabel,ale takhle ... ? ..

diky....prave jsem ani necekal nejaky problem,kdyz jsem to mel odzkusane na pc. Mozna to bude USB a ovladace na neho..... trochu to blblo pri instalaci ovladace com portu,nebo jak to tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky....prave jsem ani necekal nejaky problem,kdyz jsem to mel odzkusane na pc. Mozna to bude USB a ovladace na neho..... trochu to blblo pri instalaci ovladace com portu,nebo jak to tam je.

no urcite bych si pohral s tim vstupem....,

tak Kabatky se ti zachtelo ... :) .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,po dlouhe dobe projizdim jejich starsi cd a i to dvd uz posloucham potreti tento tyden :D

No jo,jenze jak si stim pohrat,kdyz nevim jak na to ;)

urcite si dostal k prisroji ruzne sw a ovladace ,tak zkus jeste jednou osefovat to usb,,a vsecko okolo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro kamarade...IKEA... :feve: a ted jdu na kratko do nalevny.. -_- Tak sa tu zatial majte..

Spidi,nekoukej do inzerce..Armada ted rozprodavala Migy ne? :D

Tak zatim kamaradi.. :p

tak alepson budes mit v baraku zase nejakou novou policku nebo polstarek, :) ...

moc to neprezen ,,mej se ! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) ... zenskym se tydlety vkusne moderni vecicky libi.... -A KOUKNI TO JE PEKNY,A TO BY SE MI LIBILO,A PROC TO NEMA TAKOVOU BARVU,..A JAK SE TO OTVIRA,.. ,ale i pres to musime bejt radi ,ze je mame :)

to teda mas recht...bez nich by tu bylo na hovno ;) Kdyby zensky nebyly,chlapi by se nudili .....................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...