Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Podlední dobou Nikon kraluje mezi DSLR společně s Canonem a Pentaxem, zbytek je tak nějak trochu out... ;)

Taky se mi zda ,ze kdysi prakticky nejvyhledavanejsi canon se zacina jakoby ztracet v pozadi Nikonu...,ale drzi se ,canonatka jsou taky paradni...,vedet to tak taky vyberu neco jinyho misto toho Olympa,,.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V souvislosti s tím fotografováním jsem našel fotku, která by se mohla jmenovat Spíďák na fotbale. Poznáte mě...? Badys určo... lol

no chtel bych videt jak bys dopad kdyby se ti tam ta noha zasprajcovala a ztratil si balanc :)

me zaujal typek 3 leva stojici na prilbe :D ..copak jste to tak usilovne vseci tocili a fotili ...jako na lize mistru .)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chtel bych videt jak bys dopad kdyby se ti tam ta noha zasprajcovala a ztratil si balanc :)

me zaujal typek 3 leva stojici na prilbe :D ..copak jste to tak usilovne vseci tocili a fotili ...jako na lize mistru .)

No po jisté chvíli mě ten postoj na brance začínal poněkud srát... ;)

týpek stojící na helmě je fakt těžkej exot, takže se tomu nedá divil...

A co jsme fotili je docela zajímavý, něco, co se v podstatě nedá už nikdy zopakovat a liga mistrů to rozhodně nebyla... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz take tu...byl jsem dneska taxi 5 :D

zdarec!

.... tak to musela byt parada v tomhle pocasi .) ... ja byl na cerstvem vzdousku v horach,relax jak ma byt .... :) sneha je docela dost ... ,ale na poradnou lyzovacku jeste nejaky to cislyko chybi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec!

.... tak to musela byt parada v tomhle pocasi .) ... ja byl na cerstvem vzdousku v horach,relax jak ma byt .... :) sneha je docela dost ... ,ale na poradnou lyzovacku jeste nejaky to cislyko chybi..

JJ,vyvetrat mozek treba....chladno je tam jak svina ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ne...mel jsem Kabaty a spolujezdkyni se nelibilo,tak bylo radio.

Nezalezi co se libi spolujezdkyni ,hlavne aby se tobe lepe ridilo ;) ,ale jasne ... zenske je treba vyhovet :) ...

Nee,,nekdy je jakakoliv hudba v aute zbytecna kdyz sedi v aute 4 kamosky,ani sluchatka by nepomohly... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezalezi co se libi spolujezdkyni ,hlavne aby se tobe lepe ridilo ;) ,ale jasne ... zenske je treba vyhovet :) ...

Nee,,nekdy je jakakoliv hudba v aute zbytecna kdyz sedi v aute 4 kamosky,ani sluchatka by nepomohly... :D

:D

no mne to bylo fuk celkem,a ony holciny spaly po tahu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to beru :D ....

kua..tak jsem se tesil na vikend a uz je zase nenavratne fuč.., zitra zacina posledni 07 pracovni tyden,tak to snad nejak preziju..

jj,posledni ...teda snad ;) a my zitrA s firmou,mam jit na zradlo,tak jsem zvedavy,zda to klapne.

Ja ted premyslel,ze bude zase nova hospa :D Pamatuju,jak ANDILEK chtel minuly rok zalozit hospu 07 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,posledni ...teda snad ;) a my zitrA s firmou,mam jit na zradlo,tak jsem zvedavy,zda to klapne.

Ja ted premyslel,ze bude zase nova hospa :D Pamatuju,jak ANDILEK chtel minuly rok zalozit hospu 07 :D

nj,... zbrusunova hospa :) uvidime .. :D .,

my uz z prace na zradle byli, a dopadlo to jak vseci vite :D ... snad se bude ten last tyden darit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj,... zbrusunova hospa :) uvidime .. :D .,

my uz z prace na zradle byli, a dopadlo to jak vseci vite :D ... snad se bude ten last tyden darit..

No jo,vy jste tomeli v patek,takze to slo,ale co chteji delat v pondeli,kdyz v utery musime jit makat :D

Take se uvidi.Oba roky zpet vecirek nebyl,nevyslo to ;) hold sefove nestiahji,asi.

To my kluci,pak si chceme jit sednout ve CT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo,vy jste tomeli v patek,takze to slo,ale co chteji delat v pondeli,kdyz v utery musime jit makat :D

Take se uvidi.Oba roky zpet vecirek nebyl,nevyslo to ;) hold sefove nestiahji,asi.

To my kluci,pak si chceme jit sednout ve CT.

takze v patek mate uz volno jo?... to my mame jeste komplet do patku pekne, a pak po shichte dalsi takova mensi akce,uz se nemuzu dockat... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...