Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

JJ pohodicka :) dneska si tak polehuju ,,vcera byl zase narocny den :kol-99: ... ,pred chvili sem si domluvil jednu malou zakazecku,to at mam na zitra co delat,,.jeste tyden volna ,pak zase zaprah na plny pecky...

jouzo,meloucha se ti zachtelo :D snad u nejake mile slecinky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) ...,taktak,mila slecinka to je,akorat je zadaná..ikdyz chpala bude mit v robote :D ..

sakra...ale kdo vi...nikdy nevis ;)

Jinak,ja take flakaci den.Nerobim.Zavezl jsem jen mamcu po obchodech jinak nic moc.

Editováno: , autor: maros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra...ale kdo vi...nikdy nevis ;)

Jinak,ja take flakaci den.Nerobim.Zavezl jsem jen mamcu po obchodech jinak nic moc.

Snad mi uvari ,alespon nejakou dobrou kavicku :) ... ale je to pohoda po tech vanocich,zadny litacky .,,pohoda klidek :)

Co traskavinky na 31niho? uz mas neco pokupene ?.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad mi uvari ,alespon nejakou dobrou kavicku :) ... ale je to pohoda po tech vanocich,zadny litacky .,,pohoda klidek :)

Co traskavinky na 31niho? uz mas neco pokupene ?.. :D

Nemam a nekupuju uz nejake leta....je mi lito penez a ostani to za mne dozenou...to radeji za ty prachy necham vycisiti intros.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam a nekupuju uz nejake leta....je mi lito penez a ostani to za mne dozenou...to radeji za ty prachy necham vycisiti intros.

Ale mas pravdu :) ,, ja uz jsem si poridil nejakou malickost par svetylek,... stejne si toho v tom viru barev a kravalu nidko nevsimne kde a u koho to vlastne blika... Jinak nevim o nejake cistirne tady u nas v okoli??..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...