Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

rádo co stojí motorola razer nová a použitá,máš představu ;)

pro číslo si přijedu za hodku :)

Razr novej stoji něco málo přes od cca 7t do 10t podle typu jetá může stát třeba i trojku, otázka je v jakým je stavu jestli není vytopená.

Jestli se chceš stavit, klidně,ale nejsem na BBC ale na Kaufu v Michli

jak vytopená ? nerozumím

mám typ black razr v3 tak kolik cca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby ti zaskočilo a všechny zuby vypydaly a jeden ti zůstal a ten bolel tě do konce života  lol  lol  lol  :smich:  :smich:

Nezaskočilo a zuby taky všechny :D

Jsem zpět a zdravím -_-

safra to je pech už neumím tak čarovat,tak příště lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby ti zaskočilo a všechny zuby vypydaly a jeden ti zůstal a ten bolel tě do konce života   lol  lol  lol  :smich:  :smich:

Nezaskočilo a zuby taky všechny :D

Jsem zpět a zdravím -_-

safra to je pech už neumím tak čarovat,tak příště lollol

ses asi málo snažil šamane lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby ti zaskočilo a všechny zuby vypydaly a jeden ti zůstal a ten bolel tě do konce života   lol  lol  lol  :smich:  :smich:

Nezaskočilo a zuby taky všechny :D

Jsem zpět a zdravím -_-

safra to je pech už neumím tak čarovat,tak příště lollol

ses asi málo snažil šamane lol

úúž to není co za mlada :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ses asi málo snažil šamane lol

úúž to není co za mlada :D:D

A nebo to na duševně nemocný nepůsobí :smich::smich::smich:

no jo ty jsi vlastně ten schizofrenik :smich: lepší než oligofrenik,to by bylo na pováženou lol a mě si se divil,když jsem ti psal o tvé priv.sestře a to někteří neví kde bydlíš a jak jsou blízko pravdě lol:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vytopená ? nerozumím

mám typ black razr v3 tak kolik cca

no v bazarech se takový dost často objevují, buď čórky a nebo lehce vytopený v umyvadle apod. Prostě přes bazar se dost často zbavují lidi načnutejch mobilů za v3 bych víc jak 2800 nedal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vytopená ? nerozumím

mám typ black razr v3 tak kolik cca

no v bazarech se takový dost často objevují, buď čórky a nebo lehce vytopený v umyvadle apod. Prostě přes bazar se dost často zbavují lidi načnutejch mobilů za v3 bych víc jak 2800 nedal

tahle je stará 4 měsíce s doklady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo ty jsi vlastně ten schizofrenik :smich: lepší než oligofrenik,to by bylo na pováženou lol a mě si se divil,když jsem ti psal o tvé priv.sestře a to někteří neví kde bydlíš a jak jsou blízko pravdě lol:smich::smich::smich:

Nj, ale ten dotyčný vypadal, že přestože jeho znalosti nebudou valné to myslí vážně :disgust::disgust:

A s tou sestrou to stále nějak hapruje protože nemám dostatečnou péči a pak to dopadá jak jsi četl výše v jiném tématu lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woe  :smich:  Prave, ze vsude, u topeni, an slunci i ve stinu, takze zadna pldel  :(

že jsi mi nazavolal o víkendu já kupoval radiátora ty má š chodící kamínka :smich:

ted vážně,zápal plic není prdel ,nalož jí a at je stále v teple !! a marš za ranhojičem

Jj, prave vyrazime, chrchla ted ve vane jak silena, to se mi nelibi :( Tak zatim -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo ty jsi vlastně ten schizofrenik  :smich: lepší než oligofrenik,to by bylo na pováženou lol  a mě si se divil,když jsem ti psal o tvé priv.sestře a to někteří neví kde bydlíš a jak jsou blízko pravdě  lol  :smich:  :smich:  :smich:

Nj, ale ten dotyčný vypadal, že přestože jeho znalosti nebudou valné to myslí vážně :disgust::disgust:

A s tou sestrou to stále nějak hapruje protože nemám dostatečnou péči a pak to dopadá jak jsi četl výše v jiném tématu lollol

už jsem psal jednou,že si tě vezmu pod patronát,holt to bude fuška,ted když to bude ještě s tvým postižením lollol:smich: ........už mě sere hypokrat :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vytopená ? nerozumím

mám typ black razr v3 tak kolik cca

no v bazarech se takový dost často objevují, buď čórky a nebo lehce vytopený v umyvadle apod. Prostě přes bazar se dost často zbavují lidi načnutejch mobilů za v3 bych víc jak 2800 nedal

tahle je stará 4 měsíce s doklady

otázkou je proč se jí původní majitel zbavuje - mě nijak moc motoroly neoslnily, ikdyž razr nevypadá špatně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...