Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Woe  :smich:   Prave, ze vsude, u topeni, an slunci i ve stinu, takze zadna pldel  :(

že jsi mi nazavolal o víkendu já kupoval radiátora ty má š chodící kamínka :smich:

ted vážně,zápal plic není prdel ,nalož jí a at je stále v teple !! a marš za ranhojičem

Jj, prave vyrazime, chrchla ted ve vane jak silena, to se mi nelibi :( Tak zatim -_-

držím končetiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vytopená ? nerozumím

mám typ black razr v3 tak kolik cca

no v bazarech se takový dost často objevují, buď čórky a nebo lehce vytopený v umyvadle apod. Prostě přes bazar se dost často zbavují lidi načnutejch mobilů za v3 bych víc jak 2800 nedal

tahle je stará 4 měsíce s doklady

otázkou je proč se jí původní majitel zbavuje - mě nijak moc motoroly neoslnily, ikdyž razr nevypadá špatně ;)

dárek :) asi do něj koupím vodafon :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem psal jednou,že si tě vezmu pod patronát,holt to bude fuška,ted když to bude ještě s tvým postižením lol  lol  :smich: ........už mě sere hypokrat  :smich:

Děkuju, asi to bude opravdu potřeba :smich::smich:

máš hezkej podpis :palec2::smich::smich:

co bych pro tebe neudělal,pamatuj si ..kam nechodí slunce které dává,chodí lékař,který bere lol:smich:lol .........jo a abych neopomenul......nezaplacená nemoc se ráda vrací.... lol:smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten culda je taky pripad ty voe

no rozhodně to co psal bylo konstruktivnější než od někoho nejmenovaného. Je fakt, že pro někoho kdo sem příjde malokdy nebo poprvé to úplně přehledný nebude, ale s tím se nedá nic dělat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co bych pro tebe neudělal,pamatuj si ..kam nechodí slunce které dává,chodí lékař,který bere lol:smich:lol .........jo a abych neopomenul......nezaplacená nemoc se ráda vrací.... lol:smich::smich:

Ano a proto si platím zdravotní pojištění aby jsi se o mě staral zadarmo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co bych pro tebe neudělal,pamatuj si ..kam nechodí slunce které dává,chodí lékař,který bere  lol  :smich:  lol .........jo a abych neopomenul......nezaplacená nemoc se ráda vrací.... lol  :smich:  :smich:

Ano a proto si platím zdravotní pojištění aby jsi se o mě staral zadarmo ;)

ty ale žádáš nadstandart a na to ti sere polární punta :plol to si strč průkaz pojištěnce do ..... tím tenkým napřed lollol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že martinoslav je nekončící téma lol

To víš, máme ho rádi a nechcem aby byl zapomenut :smich::smich::smich:

koukám,že mi něco uniklo :unsure:

Admin sekce - varování, ale včera bylo hutnější téma, které je bohužel promazáno.

Jinak zdravím, už je líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...