Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Zdar draci - mame ale pekne co? :D

kde ses v sobotu flakal??

Jo v sobotu sem byl rad ze ziju - byl jsem nejdriv v praci a potom na zapase v Cesky Lipe a jak sem dojel dom tak sem byl rad ze ziju :( ale myslel jsem si ze to bude lepsi a ze dorazim.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar draci - mame ale pekne co? :D

kde ses v sobotu flakal??

Jo v sobotu sem byl rad ze ziju - byl jsem nejdriv v praci a potom na zapase v Cesky Lipe a jak sem dojel dom tak sem byl rad ze ziju :( ale myslel jsem si ze to bude lepsi a ze dorazim.....

No kazdopadne mas "A"cko ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar draci - mame ale pekne co? :D

kde ses v sobotu flakal??

Jo v sobotu sem byl rad ze ziju - byl jsem nejdriv v praci a potom na zapase v Cesky Lipe a jak sem dojel dom tak sem byl rad ze ziju :( ale myslel jsem si ze to bude lepsi a ze dorazim.....

No kazdopadne mas "A"cko ;-)

neboj jen co se najde termin dalsiho spichu v hospode a bude pro me volnej i na druhej den tak Acko smazu nekolikrat -_--_-;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted sem cet, ze v Krkonosich a Orlickejch horach je jen mezi 1-3cm novyho snehu, tomu se snad ani nedat verit :o

Dyt Vam to rikam ze tu zadnej snih neni ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je paráda tady v praze asi 20cm sněhu a furt chumelí a už jsem viděl 2 autobusy co nevyjely kopec. Je to bomba krosit ve sněhu nejlepší je projíždět hromady sněhu jak lidi schrnujou chodníky to je libovka :smich: Akorád cesta na chalupu bude voser

Tahle fotka je z rána asi 10hod teď je sněhu mnohem více

post-31-1169650762.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...