Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

a zkoušela jsi přemýšlet,že nebude asi chyba na druhé straně sama si o to říkáš už drahnou dobu,kdo s čím zachází s tím také schází........a včíl mudruj

uved mi priklad, co delam tak spatneho, ze se do me navazite?? mam pocit ze v poseldni dobe tady sekam jen dobrotu a to ze pozdravim a temer nikdo nepozdravi me - to svedci taky asi o jistych osobach a jejich slusnosti k druhym.

By me fakt zajímalo čím si o to říkam...

změnou avataru to asi nepomůže,že,ale každej tě má zafixovanou od začátku a s t ím nic neuděláš,to ti neříkám novinu......z mé strany nic špatného není,si mladá a člověk dělá blbiny a chyby a to každý z nás :) ......fakt to neřeš a povznes se nad tím :):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

změnou avataru to asi nepomůže,že,ale každej tě má zafixovanou od začátku a s t ím nic neuděláš,to ti neříkám novinu......z mé strany nic špatného není,si mladá a člověk dělá blbiny a chyby a to každý z nás :) ......fakt to neřeš a povznes se nad tím :):palec2:

pockej - jako to se do me navazis kvuli tomu ze jsem byla ze zacatku totalni pipina?? Sejdo vetsi blbost sem neslysela...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

změnou avataru to asi nepomůže,že,ale každej tě má zafixovanou od začátku a s t ím nic neuděláš,to ti neříkám novinu......z mé strany nic špatného není,si mladá a člověk dělá blbiny a chyby a to každý z nás  :) ......fakt to neřeš a povznes se nad tím  :)  :palec2:

pockej - jako to se do me navazis kvuli tomu ze jsem byla ze zacatku totalni pipina?? Sejdo vetsi blbost sem neslysela...

no vidíš sama jsi si odpověděla.........ááá pozor nenavážím se do tebe,to by vypadalo ááále úplně jinak,tak pozor,psal jsem ti ,že chyby děláme každý..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě by jen sejdo zajímalo, čím si o to říkam teď - o to mi jde... snazim se s vami normalne vychazet, ale jak vidmo, tak vam to vubec nejde...

z mé strany je to vždy a pouze srandičky a prdelky,ale to tady děláme skoro každý :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě by jen sejdo zajímalo, čím si o to říkam teď - o  to mi jde... snazim se s vami normalne vychazet, ale jak vidmo, tak vam to vubec nejde...

z mé strany je to vždy a pouze srandičky a prdelky,ale to tady děláme skoro každý :D

ja NE!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidíš sama jsi si odpověděla.........ááá pozor nenavážím se do tebe,to by vypadalo ááále úplně jinak,tak pozor,psal jsem ti ,že chyby děláme každý..... :)

odpovedela sem co bylo pred x mesici ne ted!

co chceš pořád slyšet,ano jak píšeš,co bylo,bylo........ale jsou lidi co tě znají déle ba i osobně .....

nějak mi uniklo,že by ti tady někdo ubližoval,to jsem nezaregistroval.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě by jen sejdo zajímalo, čím si o to říkam teď - o  to mi jde... snazim se s vami normalne vychazet, ale jak vidmo, tak vam to vubec nejde...

z mé strany je to vždy a pouze srandičky a prdelky,ale to tady děláme skoro každý :D

ja NE!!

wole lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co chceš pořád slyšet,ano jak píšeš,co bylo,bylo........ale jsou lidi co tě znají déle ba i osobně .....

nějak mi uniklo,že by ti tady někdo ubližoval,to jsem nezaregistroval.....

neublizuje mi tu nikdo :smich: ale už mě stve jak neustale, když sem neco napisu tak misto treba pozdravu se upustí z vasí strany velmi vtipna(pro me uz v tuto chvili vtip prestava byt vtipem) poznámka...

A co jako ze jsou lide co me znaji dele a osobne - lidi se meni a tezko budes nekomu predhazovat cely zivot ze kdyz byl mlady tak se choval obcas jak pubertak :smich: to ho jako pubertaka budes brat stale po dobu jeho zivota?? :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z mé strany je to vždy a pouze srandičky a prdelky,ale to tady děláme skoro každý  :D

jiste delame, ale vseho moc skodi - jen sem chtela vedet, proc ja si to pokazde zaslouzim a jen mala skupinka se se mnou dokaze bavit normalne.

to nevím,ale odpovím ti za sebe a ted se možná bude zlobit kochtík :D znám ho už déle a vím,že je v pohodě a osobně a taky si z něj utahuji a nejsem sám,on to vrací a je prdel,tak to je a komu to vadí,tak at si sem napíše a všichni mu budeme vykat a nebo sem neleze....howk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co chceš pořád slyšet,ano jak píšeš,co bylo,bylo........ale jsou lidi co tě znají déle ba i osobně .....

nějak mi uniklo,že by ti tady někdo ubližoval,to jsem nezaregistroval.....

neublizuje mi tu nikdo :smich: ale už mě stve jak neustale, když sem neco napisu tak misto treba pozdravu se upustí z vasí strany velmi vtipna(pro me uz v tuto chvili vtip prestava byt vtipem) poznámka...

A co jako ze jsou lide co me znaji dele a osobne - lidi se meni a tezko budes nekomu predhazovat cely zivot ze kdyz byl mlady tak se choval obcas jak pubertak :smich: to ho jako pubertaka budes brat stale po dobu jeho zivota?? :smich::smich:

určitě jsi slyšela.....není jeden ten, aby se zavděčil všem........a je to tak,vím o čem mluvím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...