Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

ja to tady mam rada, az na nektere jedince, jen chci aby jste obcas se ke me chovali normalne a ne neustale vtipky. o nic vic mi nejde.

chápu mladá paní :D beru na vědomí :smich: ..............ale dlouho mi to nevydrží lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápu mladá paní  :D beru na vědomí  :smich: ..............ale dlouho mi to nevydrží lol  lol

este ze jsem mladá :smich: stará by znělo velmi špatně lol Děkuji postarší pane :smich:

no vidíš a děláš si ze mě srandu :D ,ale to je v pohodě,víš já mám jeden problém,pokud se to dá takhle říci,za prvé jsem vtipálek a obklopuji se mladými lidmi,daleko více než sobě věkově rovnými,já myslím,že semi by to mohl potvrdit ač syn,vycházíme spolu spíše jako kamarádi :D a

víš v dnešní době je to nutnost,jinak bych se z toho musel notně zbláznit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidíš a děláš si ze mě srandu :D ,ale to je v pohodě,víš já mám jeden problém,pokud se to dá takhle říci,za prvé jsem vtipálek a obklopuji se mladými lidmi,daleko více než sobě věkově rovnými,já myslím,že semi by to mohl potvrdit ač syn,vycházíme spolu spíše jako kamarádi :D a

víš v dnešní době je to nutnost,jinak bych se z toho musel notně zbláznit ;)

delam, bo uz to neslo vydrzet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wow    :palec2:    jsi hodný :) ale tentokrát už pojedeš s Martou né??

jo to nevím pač momentalně spolu už nejsme :huh::) je to zamotané :D ale i tak by místo bylo :D

jakpakto? :huh: děkuji za nabídku :D uvidíme,jak to zase vyjde ;) kdyby náhodou ,tak se ozvu ju? ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...