Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

jezis ty ses tak drsna, zvykejme si..

vsichni sme uplne posrani ze si tak drsna...bojime...

neprijde ti to ubohy?

ja nerikam ze sem drsna lol ja to tam nikde vitto nevidim ;)

a pokud ses posranej, tak se jdi prebalit at tu neni smrad lol

aha takze dvakrat v jednom postu zmineno : neseru se s vama - to neznaci drsnost?

no tak potom mas asi posunuta meritka...ale je divny ze treba na martinoslavovi ti to vadi, ale jinak delas uplne to samy..

ftipne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co k tomu napsat  kol1  :doh ten poslední smajlík je fakt ubohost a ledacos o tobě vypovídá a to tady píšeš,že jsi se změnila..................................................

ja mam pocit ze vetsina chape ze je to ftip, ale ty si asi dneska nejaky nabrouseny, ne?? :smich: víš já to dělám obrácene nez ty - ty se navažíš slovem a pak hodis smajlika jako ze ty nic... a ja pisu hezky ze vas mam rada a pak hodim smajlika posledniho za x smichu jako ze vtipna vlozka :smich: ja vim, me nepochopite - prumerna bloncka se hold vasi inteligenci nemuze rovnat...

na me to spis pusobilo ze se vysmivas tomu co jsi napsala a ze na nas s..es, ale to jsem pochopil jen jako prumernej chlap....

neblbni - jako prumernej chlap se prumerny bloncce nemuzes preci rovnat ne?

si na to malo drsnej a malo na nas seres

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha takze dvakrat v jednom postu zmineno : neseru se s vama - to neznaci drsnost?

no tak potom mas asi posunuta meritka...ale je divny ze treba na martinoslavovi ti to vadi, ale jinak delas uplne to samy..

ftipne

sem to napsala v souvislosti na sejduv prispevek - proste ze me neumite rozhodit ;)

na martinoslavovi mi vadi jedina vec a to je to ze urcuje diagnozy lidem a kdyz neco napise, tak pak to smaze a rekne ze to nepsal - sry, ale tohle ja fakt jako clen fora za prava nemam :smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co k tomu napsat  kol1  :doh ten poslední smajlík je fakt ubohost a ledacos o tobě vypovídá a to tady píšeš,že jsi se změnila..................................................

ja mam pocit ze vetsina chape ze je to ftip, ale ty si asi dneska nejaky nabrouseny, ne?? :smich: víš já to dělám obrácene nez ty - ty se navažíš slovem a pak hodis smajlika jako ze ty nic... a ja pisu hezky ze vas mam rada a pak hodim smajlika posledniho za x smichu jako ze vtipna vlozka :smich: ja vim, me nepochopite - prumerna bloncka se hold vasi inteligenci nemuze rovnat...

když nevíš kudy kam ,tak jsi průměrná bloncka,jak píšeš a sama si myslíš opak.........vtipné ,ano 4 smajlíci a ten 5 to je vtipné ???? mě to připadá dost ubohé.......tak nás vynech,když jsme ti k :ble .......co víc ti mám napsat.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co k tomu napsat  kol1  :doh ten poslední smajlík je fakt ubohost a ledacos o tobě vypovídá a to tady píšeš,že jsi se změnila..................................................

ja mam pocit ze vetsina chape ze je to ftip, ale ty si asi dneska nejaky nabrouseny, ne?? :smich: víš já to dělám obrácene nez ty - ty se navažíš slovem a pak hodis smajlika jako ze ty nic... a ja pisu hezky ze vas mam rada a pak hodim smajlika posledniho za x smichu jako ze vtipna vlozka :smich: ja vim, me nepochopite - prumerna bloncka se hold vasi inteligenci nemuze rovnat...

na me to spis pusobilo ze se vysmivas tomu co jsi napsala a ze na nas s..es, ale to jsem pochopil jen jako prumernej chlap....

neblbni - jako prumernej chlap se prumerny bloncce nemuzes preci rovnat ne?

si na to malo drsnej a malo na nas seres

asi jo, ja jsem vcelku nekonfliktni a velmi prumerny... (srat chodim soukrome a ne na lidi) :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co k tomu napsat  kol1  :doh ten poslední smajlík je fakt ubohost a ledacos o tobě vypovídá a to tady píšeš,že jsi se změnila..................................................

ja mam pocit ze vetsina chape ze je to ftip, ale ty si asi dneska nejaky nabrouseny, ne?? :smich: víš já to dělám obrácene nez ty - ty se navažíš slovem a pak hodis smajlika jako ze ty nic... a ja pisu hezky ze vas mam rada a pak hodim smajlika posledniho za x smichu jako ze vtipna vlozka :smich: ja vim, me nepochopite - prumerna bloncka se hold vasi inteligenci nemuze rovnat...

na me to spis pusobilo ze se vysmivas tomu co jsi napsala a ze na nas s..es, ale to jsem pochopil jen jako prumernej chlap....

neblbni - jako prumernej chlap se prumerny bloncce nemuzes preci rovnat ne?

si na to malo drsnej a malo na nas seres

asi jo, ja jsem vcelku nekonfliktni a velmi prumerny... (srat chodim soukrome a ne na lidi) :unsure:

no a tim padem ve zdejsi konkurenci prumernych blondyn nemues uspet. smir se s tim, ja uz sem taky smiren.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když nevíš kudy kam ,tak jsi průměrná bloncka,jak píšeš a sama si myslíš opak.........vtipné ,ano 4 smajlíci a ten 5 to je vtipné ???? mě to připadá dost ubohé.......tak nás vynech,když jsme ti k :ble .......co víc ti mám napsat.......

ta prumerna bloncka :smich: to jen pouzívám název jaký mi dal vitto - ja bych se tak sama nikda neoznacila :smich:

nevynechám vás, bo se hezky žhavíte :smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když nevíš kudy kam ,tak jsi průměrná bloncka,jak píšeš a sama si myslíš opak.........vtipné ,ano 4 smajlíci a ten 5 to je vtipné ???? mě to připadá dost ubohé.......tak nás vynech,když jsme ti k  :ble .......co víc ti mám napsat.......

ta prumerna bloncka :smich: to jen pouzívám název jaký mi dal vitto - ja bych se tak sama nikda neoznacila :smich:

nevynechám vás, bo se hezky žhavíte :smich::smich::smich::smich::smich:

vsimla sis nekde ze bych napsal ze TY ses prumerna blondyna?

ze jsem te konkretne jmenoval?

dalsi z tvych omylu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tu dobu sme tady v hospe byli my dva a standardne si se srovnaval s nekym kdo zde byl pritomen ;) takze i kdyz tady napises ze to tak neni, tak vzdy jsou narazky na me v tvych prispevcich - nebrecim z toho, jsem rada, ze je ke me nekdo uprimny :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tu dobu sme tady v hospe byli my dva a standardne si se srovnaval s nekym kdo zde byl pritomen ;) takze i kdyz tady napises ze to tak neni, tak vzdy jsou narazky na me v tvych prispevcich - nebrecim z toho, jsem rada, ze je ke me nekdo uprimny :smich:

chachaaaaaaaa dedukce uplne spatna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žena by nemela byt drsna - tady na foru nejde o drsnost ale spis o vtip :D tomu jste me naucili a u toho tady zustanu,a spon co se temata hospoda tyce lol

no ja myslim ze veskera dalsi debata s tebou je uplne zbytecna

jediný efekt to má v podobě přibývání příspěvků :D:D jinak na bodu mrazu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když nevíš kudy kam ,tak jsi průměrná bloncka,jak píšeš a sama si myslíš opak.........vtipné ,ano 4 smajlíci a ten 5 to je vtipné ???? mě to připadá dost ubohé.......tak nás vynech,když jsme ti k  :ble .......co víc ti mám napsat.......

ta prumerna bloncka :smich: to jen pouzívám název jaký mi dal vitto - ja bych se tak sama nikda neoznacila :smich:

nevynechám vás, bo se hezky žhavíte :smich::smich::smich::smich::smich:

:D:D já se nežhavím,pouze bavím :D ......až mě nasereš ,tak tě pošlu do prdele a hotovo :palec2: .........a ted ti přidám smajlíky,jako,že vtip :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...