Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

a nespala jsi ještě nedávno,že už jsi zase blond??

ono se to meni Ivanko, pac neslo se zbavit te tmave... tak to pak bylo silene zarive, blondato zlute a ted je tam platina... za 14 dni jdu na posledni barveni - podbarvi se to ze spoda na cerno, pak se nahoru hodi nejaka svetla barvicka, melirek do toho - proste aby to bylo fakt šik ;)

to bude zmalovaný jako moravská truhla :smich::smich:

To je vuul :smich:

Jinak ted jsem tady prelouskal to vase melodrama a .......no......radsi nic,radsi nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nespala jsi ještě nedávno,že už jsi zase blond??

ono se to meni Ivanko, pac neslo se zbavit te tmave... tak to pak bylo silene zarive, blondato zlute a ted je tam platina... za 14 dni jdu na posledni barveni - podbarvi se to ze spoda na cerno, pak se nahoru hodi nejaka svetla barvicka, melirek do toho - proste aby to bylo fakt šik ;)

to bude zmalovaný jako moravská truhla :smich::smich:

To je vuul :smich:

Jinak ted jsem tady prelouskal to vase melodrama a .......no......radsi nic,radsi nic

už zase nemáš vlastní názor ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem se tu malem :ble z ty fotky...

sejdo sejdo, neni den co by jsi tu nedal nejkou takovouhle fotku :( jak maly Jarda (sry lol)

aby si se neposr..a lollol já ti za to nemůžu,že se ti nelíbí vertikální čárky,v tom se diametrálně lišíme lol:smich::smich: ..........mě se líbí :p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem se tu malem :ble z ty fotky...

sejdo sejdo, neni den co by jsi tu nedal nejkou takovouhle fotku :( jak maly Jarda (sry lol)

aby si se neposr..a lollol já ti za to nemůžu,že se ti nelíbí vertikální čárky,v tom se diametrálně lišíme lol:smich::smich: ..........mě se líbí :p:p

naprostý souhlas lol:smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem se tu malem :ble z ty fotky...

sejdo sejdo, neni den co by jsi tu nedal nejkou takovouhle fotku :( jak maly Jarda (sry lol)

Jeste, ze uz sem velkej lol Ale je fakt, ze tahle ji ma fakt nejakou nepestenou

:o ty jsi vyrostl,co jsem tě neviděl lol:smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...