Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

to je dobre, takovej chlap jako ty se k nam nehodi lol

unikát bez pindíka :smich:

...........ženy přikládají více své kráse,něž inteligenci,neb muži bývají mnohdy hloupý,ale zřídka kdy slepý............... ;);):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...........ženy přikládají více své kráse,něž inteligenci,neb muži bývají mnohdy hloupý,ale zřídka kdy slepý............... ;);):D

chlap je moc vybíravý (cit jde mnohdy stranou a objevuje se až po čase), kdežto žena je vděčná za lásku :D od prního okamžiku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...........ženy přikládají více své kráse,něž inteligenci,neb muži bývají mnohdy hloupý,ale zřídka kdy slepý...............  ;)  ;)  :D

chlap je moc vybíravý (cit jde mnohdy stranou a objevuje se až po čase), kdežto žena je vděčná za lásku :D od prního okamžiku :)

tě chytlo básnický střevo,či co :smich::smich: ......vrat se do reality lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:band  -_-  -_-  -_-  -_-  :band

bud pozdraven synu z methan synu :D-_-

Ahoj Jiříku

dnes máme krásně oparově, příjemný nízký tlak, vítr jak cyp a sem tam do toho zachčí, jinak pěkný den všem

Z ostravy pro octavia club Synek zvany Methan BadyS City :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu se řeší pindici? tak si nechte chutnat, jdu na jedno, aloha -_- -_- -_- -_-

neresi, ale kdyz me vitto pasoval na chlapa, tak to musim uvest na pravou miru :D Bady, co ta maska?? jinak zdravim

Aloha Kačko, maska platí 100% jen pro ni skočím asi v neděli, dnes už za volant nemogu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si nech dodelat, treba to pomuze tvojemu egu  :t

ja s egem nemam zadný problém :smich:

ja jsem žena, jen nevím, proč vitto si myslí že jsem chlap - do sprchy mi nevlezl...

do sprchy :o:o:smich::smich: tak to mu ještě chybí ke štěstí ... :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...