Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

štestí je jen muška zlatá lol

niko-li :D ale moucha jenom platinová :smich::smich:

co furt mate s tou platinou ?? ja pochopil ze ma nekdo platinovou desku v hlave, prejete vlakem ci co :t

p.kadeřnice řekla kačeně,že má nyní platinový odstín vlasů,pokud jsem to pobral dobře... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kačenka není přece hluchá :o ......... :smich::smich::smich:

no nekdy delam ze neslysím, ale to jen vyjímečně :smich:

ale sranda je - potkala jsem jednu prihluchlou holku, ktera chodi na injekce betakarotenu (pry to snad trochu navrati sluch) a sílene kricela kdyz mluvila... ale byla hezky sneda lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

p.kadeřnice řekla kačeně,že má nyní platinový odstín vlasů,pokud jsem to pobral dobře... :D

sem jen uvedla na pravou miru tu pochcanou slamu ;)

ty jo, ale takove zvrhlosti jako chcani na slamu, to tu snad ani nepatri... :(

mezi mé oblíbené hry patří,hra na mlejn,,,,,, :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kačenka není přece hluchá  :o ......... :smich:  :smich:  :smich:

no nekdy delam ze neslysím, ale to jen vyjímečně :smich:

ale sranda je - potkala jsem jednu prihluchlou holku, ktera chodi na injekce betakarotenu (pry to snad trochu navrati sluch) a sílene kricela kdyz mluvila... ale byla hezky sneda lol

????????????? tolik nesouvisejicich informaci v jedne vete, to cumim jak cip... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proto doporučuji....Shakespeare.......dobře se pověsit,vylučuje možnost,špatně se oženit...... :smich:

pouhá formalita se vdavat nebo ženit - jen cár papíru :D

Kategoricky nesouhlasim. Sice nemam zkusenosti vasich rozmeru,ale mit vlastni dite s papirove cizi zenou a pritom s ni zit a milovat ji,bych teda nechtel. Na psi knizku NE,sorry. Zrejme jsem malinko staromodni,ale nebudu mit dite s nekym,s kym to nemyslim dost vazne na to,abych si ho vzal. Samozrejme mit dite umyslne,tak jsem to myslel. Kdyby nade mnou jednou nekdo nedrzel ochrannou ruku a byl tak zlej,ze bych se zenou,kterou si netouzim zrovna vzit,ale jen se s ni vyspat,mel dite,tak bych si ji kvuli tomu urcite nebral. To se omlouvam vsem,komu se to nebude libit,ale takova je Kochti teorie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...