Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

kačenka není přece hluchá  :o ......... :smich:  :smich:  :smich:

no nekdy delam ze neslysím, ale to jen vyjímečně :smich:

ale sranda je - potkala jsem jednu prihluchlou holku, ktera chodi na injekce betakarotenu (pry to snad trochu navrati sluch) a sílene kricela kdyz mluvila... ale byla hezky sneda lol

????????????? tolik nesouvisejicich informaci v jedne vete, to cumim jak cip... :o

Mne se teda zda,ze to docela navazuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kačenka není přece hluchá  :o ......... :smich:  :smich:  :smich:

no nekdy delam ze neslysím, ale to jen vyjímečně :smich:

ale sranda je - potkala jsem jednu prihluchlou holku, ktera chodi na injekce betakarotenu (pry to snad trochu navrati sluch) a sílene kricela kdyz mluvila... ale byla hezky sneda lol

no že někdo je nahluchlej,je spíše smutné..............ále pro tvou informaci betakaroten se neaplikuje injekční formou !!!!! a tento přípravek je určen na shědnutí kůže a eventuelně na oči.................jinak je to kravina!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

????????????? tolik nesouvisejicich informaci v jedne vete, to cumim jak cip...  :o

betakaroten ti totiz dodava snedou barvu a jelikoz sme se bavili o hluchosti tak sem jen pridala prispevek o slecne ktera tu hluchost vazne ma a leci se na to... nevim co kde jsou na tom nesouvisejici informace / prosim uved mi to na spravnou miru at vim, kde delam chybu

Editováno: , autor: Andílek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no že někdo je nahluchlej,je spíše smutné..............ále pro tvou informaci betakaroten se neaplikuje injekční formou !!!!! a tento přípravek je určen na shědnutí kůže a eventuelně na oči.................jinak je to kravina!!!!!

jenze ji to predepsal nejaky lekar a jeste co vim, tak ze to proplaci pojistovna... a je to formou injekci - nepsala bych to jen tak sejdo - zas tak chytra nejsem abych si vymyslela takovy zvast

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

????????????? tolik nesouvisejicich informaci v jedne vete, to cumim jak cip...  :o

betakaroten ti totiz dodava snedou barvu a jelikoz sme se bavili o hluchosti tak semzjen pridala prispevek o slecne ktera tu hluchost vazne ma a leci se na to... nevim co kde jsou an tom nesouvisejici informace / prosim uved mi to na spravnou miru at vim, kde delam chybu

ted uz tomu chapu, beru zpet, omlouvam se :unsure: ....jsem jen prumernej chlap :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no že někdo je nahluchlej,je spíše smutné..............ále pro tvou informaci betakaroten se neaplikuje injekční formou !!!!! a tento přípravek je určen na shědnutí kůže a eventuelně na oči.................jinak je to kravina!!!!!

jenze ji to predepsal nejaky lekar a jeste co vim, tak ze to proplaci pojistovna... a je to formou injekci - nepsala bych to jen tak sejdo - zas tak chytra nejsem abych si vymyslela takovy zvast

to já tak zase chytrý jsem ;) ...je to volovina.........né každý kdo má karlův učnak,bude to pravé ořechové ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já tak zase chytrý jsem  ;) ...je to volovina.........né každý kdo má karlův učnak,bude to pravé ořechové  ;)  ;)

jasne ty jsi z oboru ;) nicmene dekuji za upozorneni, ze to asi nebude spravna lecba...

jako placebo efekt možná..... ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...