Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi. Tak už máte Internet Explorer 7 ? Teď jsem ho stáhnul a vypadá fakt super docela mě nadchl hlavně to vyhlazování textu je bomba vše v tom vypadá a čte se mnohem lépe. Akorád pokud máte "legální" :)) windows jako já tak si je musíte cracknout aby vám to šlo naistalovat. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi. Tak už máte Internet Explorer 7 ? Teď jsem ho stáhnul a vypadá fakt super docela mě nadchl hlavně to vyhlazování textu je bomba vše v tom vypadá a čte se mnohem lépe. Akorád pokud máte "legální" :)) windows jako já tak si je musíte cracknout aby vám to šlo naistalovat. lol

ja mam legalni naprosto vsechno jako ty :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi. Tak už máte Internet Explorer 7 ? Teď jsem ho stáhnul a vypadá fakt super docela mě nadchl hlavně to vyhlazování textu je bomba vše v tom vypadá a čte se mnohem lépe. Akorád pokud máte "legální" :)) windows jako já tak si je musíte cracknout aby vám to šlo naistalovat. lol

IE fujky

Firefox for ever

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi. Tak už máte Internet Explorer 7 ? Teď jsem ho stáhnul a vypadá fakt super docela mě nadchl hlavně to vyhlazování textu je bomba vše v tom vypadá a čte se mnohem lépe. Akorád pokud máte "legální" :)) windows jako já tak si je musíte cracknout aby vám to šlo naistalovat.  lol

IE fujky

Firefox for ever

Holy true

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi. Tak už máte Internet Explorer 7 ? Teď jsem ho stáhnul a vypadá fakt super docela mě nadchl hlavně to vyhlazování textu je bomba vše v tom vypadá a čte se mnohem lépe. Akorád pokud máte "legální" :)) windows jako já tak si je musíte cracknout aby vám to šlo naistalovat.  lol

IE fujky

Firefox for ever

presne tak...IE nebrat v zadne verzi... -_--_-

Editováno: , autor: Georg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe kaslu na to a jdu makat do Škoda Auto........

http://www.novinky.cz/ekonomika/odbory-ve-...8139_pa0pt.html

hle nic si z toho nedelej...ja delam pry ve firme ktera bez vedeni dava prumerne 55.000

nikdo koho znam z normalnich zamestnanacu to nema :) tak nevim kde se to vzalo

a tohle je taky veta -

Bez managementu je dnes průměrná měsíční mzda v automobilce téměř 27 000 korun, tedy zhruba o 7000 korun vyšší než průměrná mzda v České republice.

:disgust:<_<:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe kaslu na to a jdu makat do Škoda Auto........

http://www.novinky.cz/ekonomika/odbory-ve-...8139_pa0pt.html

hle nic si z toho nedelej...ja delam pry ve firme ktera bez vedeni dava prumerne 55.000

nikdo koho znam z normalnich zamestnanacu to nema :) tak nevim kde se to vzalo

a tohle je taky veta -

Bez managementu je dnes průměrná měsíční mzda v automobilce téměř 27 000 korun, tedy zhruba o 7000 korun vyšší než průměrná mzda v České republice.

:disgust:<_<:(

a to chtej dvouciferný rust mezd............. :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...