Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

zdarvim.Unas chladno,zatazeno,spis inverze .

Chci se zeptat.bylo mi receno,ze v Nemecku byly na oktavky montovane standartne male prave zrcatka a jen za priplatek byly velke.Mysleno uz po roce 2001.Je to fakt,nebo bludy od toho cloveka co mi to tvrdi...ja tomu nejak nechci verit.

Editováno: , autor: maros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi...co rikas na muj dotaz ?Ty takovy znalec .

Je pravdou, že verze výbav prodávaný v D se poněkud liší (už jen názvem), ale návrat k oběma velkým zrcátkům počínaje MR 02 proběhl v rámci celýho koncernu a nevidím důvod, proč by zrovna Octavie pro západní trh měly dostávat i po změně malý pravý zrcátko... :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi...co rikas na muj dotaz ?Ty takovy znalec .

Je pravdou, že verze výbav prodávaný v D se poněkud liší (už jen názvem), ale návrat k oběma velkým zrcátkům počínaje MR 02 proběhl v rámci celýho koncernu a nevidím důvod, proč by zrovna Octavie pro západní trh měly dostávat i po změně malý pravý zrcátko... :huh:

dikec.Ja si to take myslim.Jen mi poslal foto oktavky kombi 12/2002 a ma prave zrcatko male,a tvrdi mi toto,co jsem psal vyse.Nazvy mi tvrdili ve skodovce ze jsou od nejakeho casu stejne jako u nas,tak ted nevim. ;) ale dikec stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi...co rikas na muj dotaz ?Ty takovy znalec .

Je pravdou, že verze výbav prodávaný v D se poněkud liší (už jen názvem), ale návrat k oběma velkým zrcátkům počínaje MR 02 proběhl v rámci celýho koncernu a nevidím důvod, proč by zrovna Octavie pro západní trh měly dostávat i po změně malý pravý zrcátko... :huh:

dikec.Ja si to take myslim.Jen mi poslal foto oktavky kombi 12/2002 a ma prave zrcatko male,a tvrdi mi toto,co jsem psal vyse.Nazvy mi tvrdili ve skodovce ze jsou od nejakeho casu stejne jako u nas,tak ted nevim. ;) ale dikec stejne.

no koukl jsem na mobile a z cirka 200vozu motajíci se okolo konce roku 2002 a dále mělo malé zrcátko asi 3kusy :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...