Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

ahojda pane...kua ja uz se chci taky vrtat v aute a porad nejak neni cas :unsure:  :disgust:

ani nemluv <_< v sobotu letím pro brzdy,tak to musím neodkladně přes tyden udělat,ted spíš je na řadě udržba :palec2:

tak ja mam ted nove rozvody, olej, vsechny filtry, novy predni kotouce a desky tak ze udrzbe zatim bylo ucineno za dost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja mam ted nove rozvody, olej, vsechny filtry, novy predni kotouce a desky tak ze udrzbe zatim bylo ucineno za dost ;)

jo tak to je v pořádku, mě čeka kotouče desky new, řemen vyměnit ten vypadá že už toho má až nad hlavu a něco porobit s vlnovcem, rozvody ještě 18tkm tak to do leta vydrží ;) hlavně jsem zvědav na ty kotouče co to bude

hele jak si psal že máš tu věc v chromu, to máš celé to pouzdro nebo jak je to udělane? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja mam ted nove rozvody, olej, vsechny filtry, novy predni kotouce a desky tak ze udrzbe zatim bylo ucineno za dost ;)

jo tak to je v pořádku, mě čeka kotouče desky new, řemen vyměnit ten vypadá že už toho má až nad hlavu a něco porobit s vlnovcem, rozvody ještě 18tkm tak to do leta vydrží ;) hlavně jsem zvědav na ty kotouče co to bude

hele jak si psal že máš tu věc v chromu, to máš celé to pouzdro nebo jak je to udělane? :o

vypada to asi takhle pane

http://forum.skodahome.cz/index.php?act=At...=post&id=385425

co budes davat za brzdy??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypada to asi takhle pane

co budes davat za brzdy??

hustý :o

nakonec dědka cimrmana, ale čeče nějaké šizené, v kotoučích jsou díry, no co ti němci pro usporu neudělaj <_<lol

jj je to pekny jeste az se to pak vylesti tak to bude pekny teda doufam...jeste k tomu musim dodelat i ten kus co se dava do te vahy vzduchu a nejaky vicka do motoru ;)

tak uz se me chromuje vicko expanzky a vicko ostrikovacu ;)

tak uz domlouvam lakovani plastu do motoru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...