Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

tak bude zítra

u vás je led a nebo se učíš ťapat ??? :D

ne to mi na linu podjela moje "kuchyňská" židle a připadala sem si že dvě sekundy jsem jak ve stavu beztíže... když sem si uvědomila co se stalo, tak mi docvaklo, že se mě píchá v zádech a bolej mě nohy :smich: bo sem ještě nohama narazila do dřeva... nejvíc mě v tu chvíli ale neštvalo to že mě něco bolí, ale neskutečnej chlamec mého synáčka :smich: jen nechapu jak ta židle se na tu zem dostala - to mi hlava nebere - unava materialu na ni neni pozorovatlna :smich:

Zítra bude divně, bos e má jet do Třebíče lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaaaa.klasicka sestava :). tak co,jak vam to slape pri uterku? ja jsem se vcera tak zmastil,ze jsem ani nesel do prace....bylo mo blbe jako krava a dost si toho nepamatuju,coz sče mi naposledny stalo nekdy tak v 16-ti

no vidis to kochte...to je pekna prace :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaaaa.klasicka sestava :). tak co,jak vam to slape pri uterku? ja jsem se vcera tak zmastil,ze jsem ani nesel do prace....bylo mo blbe jako krava a dost si toho nepamatuju,coz sče mi naposledny stalo nekdy tak v 16-ti

slušný :D těžká opilcova rána :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste jsem rano u toho kamarada rano vylezl z baraku,tam na trave pizza a ja mu povidam : Hele ty vole,vam se tady vyblil pes......Kouknul na to a rika,hm,ale vareny vajicka jsi mel vecer ty a ja. No a vzhledem k tomu,ze ja jsem to urcite nebyla,tak jsi to musel bejt ty.......A bylo po prdeli. Ani nevim,jak jsem se dostal do postele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...