Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Lubo, co ty jako svázak na SPZ se jménem? Nedali by se 2 na besídku? :unsure:  Prosím  -_-

No já jako svazák toho času detašovaný poblíž Hannoveru hlásím, že tady značky se jménem mohu nechat uděla, ale budou za 35 Euro kus... ;)

to není hezká cenovka, a nějáká rozumnější poblíž Brna by se nenašla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano Spidi...Bosch a jedine Bosch...vydrzely 2 roky a naprosta spokojenost...na letosek si koupim nove ;)

O.K. To by šlo... ;)

jak jsem psal max spokojenost tak doufam ze budes taky spokojen ;) hlavne se v nich daj menit gumicky coz u tech Valeo nejde a o jinych radsi ani nemluvim...i kdyz jsem za ty 2 roky gumicky nemenil...nebylo potreba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem psal max spokojenost tak doufam ze budes taky spokojen ;) hlavne se v nich daj menit gumicky coz u tech Valeo nejde a o jinych radsi ani nemluvim...i kdyz jsem za ty 2 roky gumicky nemenil...nebylo potreba ;)

Já mám po téměř deseti letech pořád původní ramínka, jen 2x do roka měním gumičky (SWF) a na jedno odpoledne dám ty ramínka do ostřikovací kapaliny, aby se vypláchly a uvolnily se nečistoty a muche... ;)

Ale chci jít s dobou a nejmodernějšími trendy ve stírací technice a tak jsem se rozhodl jít do ty Boschů... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám po téměř deseti letech pořád původní ramínka, jen 2x do roka měním gumičky (SWF) a na jedno odpoledne dám ty ramínka do ostřikovací kapaliny, aby se vypláchly a uvolnily se nečistoty a muche... ;)

Ale chci jít s dobou a nejmodernějšími trendy ve stírací technice a tak jsem se rozhodl jít do ty Boschů... ;)

no jo ty jsi mel vzdycky vsechno vychytany ;)

ja ted pouze shanim kde vyjdou nelevneji a zatim je vse kolem 1000 tak kdyby jsi kapnul na neco lepsiho tak dej klidne vedet ze bych taky koupil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám po téměř deseti letech pořád původní ramínka, jen 2x do roka měním gumičky (SWF) a na jedno odpoledne dám ty ramínka do ostřikovací kapaliny, aby se vypláchly a uvolnily se nečistoty a muche... ;)

Ale chci jít s dobou a nejmodernějšími trendy ve stírací technice a tak jsem se rozhodl jít do ty Boschů... ;)

já mám tedka bez trendu obyč z globusu za kilo a to jsou pecky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám po téměř deseti letech pořád původní ramínka, jen 2x do roka měním gumičky (SWF) a na jedno odpoledne dám ty ramínka do ostřikovací kapaliny, aby se vypláchly a uvolnily se nečistoty a muche... ;)

Ale chci jít s dobou a nejmodernějšími trendy ve stírací technice a tak jsem se rozhodl jít do ty Boschů... ;)

já mám tedka bez trendu obyč z globusu za kilo a to jsou pecky :palec2:

ty stiraj i to co nemaj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám po téměř deseti letech pořád původní ramínka, jen 2x do roka měním gumičky (SWF) a na jedno odpoledne dám ty ramínka do ostřikovací kapaliny, aby se vypláchly a uvolnily se nečistoty a muche... ;)

Ale chci jít s dobou a nejmodernějšími trendy ve stírací technice a tak jsem se rozhodl jít do ty Boschů... ;)

no jo ty jsi mel vzdycky vsechno vychytany ;)

ja ted pouze shanim kde vyjdou nelevneji a zatim je vse kolem 1000 tak kdyby jsi kapnul na neco lepsiho tak dej klidne vedet ze bych taky koupil ;)

se zeptej foxe nekde kupoval za 820

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...