Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

je to masakr...protoze se to defakto vznasi nad tema kolejema tak tomu musi stacit fakt malinko aby to vykolejilo...docela rad bych se nekdy necim takovym svez musi to byt uzasny zazitek ;)

Tady jsem našel TV reportage na tubě... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cece vubec nevim o co jde...nejak ted nemam cas brouzdat a cist...ale rychlost ukrutna :palec2:

No ta francozská lokálka... lollol

04114545578_60600040.jpg

to je jenom nejak mistni vlacek mezi vesnickama ne lol

ty kokot to musi letet jako krava...pod to bych Audinu jako ti borci nestrkal jinak by to mohli hledat nekde u Brna lol

No ono je Spíďáku na tom nejlepší to, že to porád jede jako vlak po kolejích, což mi už nějak uniká, jak se to tam udrží, ale je to tak. Koukal jsem na to a je to celkem fofr :palec2:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono je Spíďáku na tom nejlepší to, že to porád jede jako vlak po kolejích, což mi už nějak uniká, jak se to tam udrží, ale je to tak. Koukal jsem na to a je to celkem fofr :palec2:

Čao Palo, jj, je to divočina, patrně důkladná souhra fyzikálních a kinetických zákonů a veličin, když vezmeš, že styčná plocha kola a kolejnice je řádově v centimetrech čtverečních. Ale podobné je to třeba se vztlakem na křídlech Boeingu 747 a taky to lítá (teda většinou)... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čao Palo, jj, je to divočina, patrně důkladná souhra fyzikálních a kinetických zákonů a veličin, když vezmeš, že styčná plocha kola a kolejnice je řádově v centimetrech čtverečních. Ale podobné je to třeba se vztlakem na křídlech Boeingu 747 a taky to lítá (teda většinou)... ;)

No o tom Jumbu mi povídej, mně to v práci lítá 200m nad palicí, každej čtvrtek stojíme venku a čumíme jak ta stodola přistává. Nechápu, jak se to udrží ve vzduchu a přitom se to sune jako hlemýžď. prostě tyto věci z hlediska fayziky chápu, ale když to vidím, tak jen čumím s otevřenou tlamou. No a když jsem Jumbem letěl, tak to je prostě No.1

Před 14 dny jsem měl možnost se kouknout na nový presidentský letadýlko Káně - AirBuss nebo jak sa to píše. To je bombice - taky to stálo 1,5miliardy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubo jak je vubec ten vlak dlouhej??

To přesně nevím, ale je to 5 vozů, tak počítám cca 80-100 metrů... ;)

Zkusím to někde vypátrat...

to je pekelne dlouhy...to musi byt asi presne spocitany a zkonstruovany na tu rychlost ne?? jak jsi psal o tech letadlech me to taky porad nejde do hlavy jak se tam ve vzduchu muzou taky hovada udrzet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubo jak je vubec ten vlak dlouhej??

To přesně nevím, ale je to 5 vozů, tak počítám cca 80-100 metrů... ;)

Zkusím to někde vypátrat...

Jj říkali 3 vágóny pro cestující a dvě mašiny na každé straně jedna. Taková lokálka no lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před 14 dny jsem měl možnost se kouknout na nový presidentský letadýlko Káně - AirBuss nebo jak sa to píše. To je bombice - taky to stálo 1,5miliardy

Jj, pan prezident má nový Airbus, no už bylo na čase, ten starej ruskej Tupolev (alias Tupohlav) už měl asi hóóódně za sebou a navíc to ani nebylo moc reprezentativní, pořád to mělo cejch letadla z postsovětské země... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj říkali 3 vágóny pro cestující a dvě mašiny na každé straně jedna. Taková lokálka no lol

No ona je v tom trošku flígna, ten prostřední vágon, kterej je zároveň takovej velín vlaku a sedí v něm horda inženýrů v kravatách, má taky trakční motory, takže to netahaj jen ty dva čelní vozy, ale i prostředek pomáhá... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před 14 dny jsem měl možnost se kouknout na nový presidentský letadýlko Káně - AirBuss nebo jak sa to píše. To je bombice - taky to stálo 1,5miliardy

Jj, pan prezident má nový Airbus, no už bylo na čase, ten starej ruskej Tupolev (alias Tupohlav) už měl asi hóóódně za sebou a navíc to ani nebylo moc reprezentativní, pořád to mělo cejch letadla z postsovětské země... <_<

Škoda, že jsme nesměli fotit, mooc hezký letadýlko :palec2: Něco takového bych také bral :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj říkali 3 vágóny pro cestující a dvě mašiny na každé straně jedna. Taková lokálka no lol

No ona je v tom trošku flígna, ten prostřední vágon, kterej je zároveň takovej velín vlaku a sedí v něm horda inženýrů v kravatách, má taky trakční motory, takže to netahaj jen ty dva čelní vozy, ale i prostředek pomáhá... ;)

Aha, zase jsem o něco chytřejší. To jsem netušil, že je nějaký motoreček i uprostřed :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že jsme nesměli fotit, mooc hezký letadýlko :palec2: Něco takového bych také bral :smich::smich::smich:

Jasně, soukromý speciál pro OC. Ale ne pro kochta, ten by nám dělal ostudu... lol

Bať, Kochťák by nám mohl čistit vzletovou a přistávací plochu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...