Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

:smich: :smich: :smich:

Cemu se řehtáš ???

ale v pohodě, krásnej výpis, jen jsem si vzpoměl jak si tam tuším tukal ten pin na recepci :)

Tos tam byl jo ? Ty voe :D Ja si sice pamatuju, ze se tam tocila spousta lidi, ale u tohodle si Te zrovna nevybavuju :D No vida WOKENKO :D

Ale jinak to byl pohodickovej vecer ne ?

Jako v pohodě pane ;) krásná práce a ta radost když se ti ten pin povedl a dostal jsi šáňo taky dobrý, škoda že fotak byl kaput lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kochtiku priznej se co si mi udelal kdyz sem prisel na pokoj spinkat ? :D

Ja jo? ja ani nevim,ze jsi prisel. ja jsem se rano probudil az vedle tebe :prc::)kol5

nejlepší byl kochtík venku na lavičce " ja nic platit nebudu, přece za škrtnutím zapalovačem nedám 150,- přece se nic nestalo, jen jsem ji vlezl do auta" to byl LOOOOOOOOL kterým jsi mě uplně usmrtil to ráno lol lol lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako v pohodě pane ;) krásná práce a ta radost když se ti ten pin povedl a dostal jsi šáňo taky dobrý, škoda že fotak byl kaput lol lol

Zadna skoda ... ;) ... Ale povedl se na poprve ne ?

to nevím, na to sem nečučel,ale asi jo, bylo to rychlé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kochtiku priznej se co si mi udelal kdyz sem prisel na pokoj spinkat ? :D

Ja jo? ja ani nevim,ze jsi prisel. ja jsem se rano probudil az vedle tebe :prc::)kol5

nejlepší byl kochtík venku na lavičce " ja nic platit nebudu, přece za škrtnutím zapalovačem nedám 150,- přece se nic nestalo, jen jsem ji vlezl do auta" to byl LOOOOOOOOL kterým jsi mě uplně usmrtil to ráno lol lol lol lol lol

Jojo hlavne to pak maestro Kochtik resit strasne dlouho a byl z toho uplne nesvuj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kochtiku priznej se co si mi udelal kdyz sem prisel na pokoj spinkat ? :D

Ja jo? ja ani nevim,ze jsi prisel. ja jsem se rano probudil az vedle tebe :prc::)kol5

A vysvetleni oparu je na svete :-)

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol kochtííííííííííííííííííkuuuuuu lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kochtiku priznej se co si mi udelal kdyz sem prisel na pokoj spinkat ? :D

Ja jo? ja ani nevim,ze jsi prisel. ja jsem se rano probudil az vedle tebe :prc::)kol5

Aaaaa sakra ... nevim co si z tech smailiku co si tam napsal mam domyslet :D :D :D

tak to už je moc todle :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každopádně byla celá divoka ta holčina, naostro, s otevřenm oknem, hm hm hmm :D :D :D

;-) Jojo tak nejak ... treba bude dneska zase naostro ... a nebo jak sme tam vlitli tak spala a jen na sebe hodila šaty nez vylezla a pak uz tam s nama chuderka skejsla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kochtiku priznej se co si mi udelal kdyz sem prisel na pokoj spinkat ? :D

Ja jo? ja ani nevim,ze jsi prisel. ja jsem se rano probudil az vedle tebe :prc::)kol5

nejlepší byl kochtík venku na lavičce " ja nic platit nebudu, přece za škrtnutím zapalovačem nedám 150,- přece se nic nestalo, jen jsem ji vlezl do auta" to byl LOOOOOOOOL kterým jsi mě uplně usmrtil to ráno lol lol lol lol lol

tak to me taky pobavilo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...