Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Že by??? Na co jiného??? Ten musí mít pestrý jídelníček :D

No me ceka smazak zitra....patecni obedy jsem zasvetil smazaku...tak, kam chodime na obedy ho delaji eňo-ňuňo !!!

Hmm, taky bych si dal :-)

A kde je problem ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW .... uz se tesim az bude tepleji a pojedeme pres noc do Mimone ... ... grill maso pifko atp :D

Pockej, pockej...jako soukr akci ??? Nebo nejakej tunuing sraz ?

Soukr ... fabie octule + kamaradi dle libosti ;D

A ja jsem kamarad ? :-)))

Prave, ze tam byli loni kamosi a prej uplne bomba....

Tak az pojedete, dejte vedet dopredu...

Se vi ze jo !!! A vedet samo dame bude to tu na foru stejne jako minule. Posledne sme pekne zablbli a i ucast nebyla spatna. I kdyz octuli bylo jako vzdy malo a vetsina fabii !!! Tak se to snad zlepsii !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si pridal GB ram do notasu aby to trosku litalo a nemusel sem cekat az se mi otevre kazdy blby wokno a mohl dustojne psat a vy nic :-(

NO ja mam 1GB a kdyz pustim notes, tak pamet zabira 560MB...Siemens sracky...M$SQL databaze a jiny sracoviny... :-( uz aby byl novej notes :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo tolik prispevku jako dneska uz sem dloooouho nemel :D ... hele tak me napadlo ... kam se vecer vytratila Kaci ?

Vytratila jsem se nad ránem, ale to ty po těch finskejch a bublinkách nemůže vědět lol se divím, že si pamatuješ to jméno tý holky z recepce :)

By ses divila co vsechno si pamatuju, jen jestli si TY pamatujes vsechno co sme spolu vyvadeli nez si sla spat :D !!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si pridal GB ram do notasu aby to trosku litalo a nemusel sem cekat az se mi otevre kazdy blby wokno a mohl dustojne psat a vy nic :-(

NO ja mam 1GB a kdyz pustim notes, tak pamet zabira 560MB...Siemens sracky...M$SQL databaze a jiny sracoviny... :-( uz aby byl novej notes :-(

No ja mam tedka HPcko s core2duo a 1,5GB ram a s vistama to je paradicka. WS display je na to jak delanej !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde sou vsichni ?

Alkohol je zmohl :-)

Copak to tu mate ? Aaaa slivovicka ! ... a neni spatna ! Delate mi radost hochu !!! :D

No ale vazne ses trefil...dnesku tu u nas je takova "kostovacka" :-)

Slivovicka ? Ty jo bych si snad dneska ani nedal, no i kdyz :D ... nikdy nerikej nikdy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si pridal GB ram do notasu aby to trosku litalo a nemusel sem cekat az se mi otevre kazdy blby wokno a mohl dustojne psat a vy nic :-(

NO ja mam 1GB a kdyz pustim notes, tak pamet zabira 560MB...Siemens sracky...M$SQL databaze a jiny sracoviny... :-( uz aby byl novej notes :-(

No ja mam tedka HPcko s core2duo a 1,5GB ram a s vistama to je paradicka. WS display je na to jak delanej !

Visty jsem mel doma asi pred 2 mesicama a hned jsem vyhodil....a navic na firemnim musim mit XP, protoze Siemens zatim nepodporuje Visty a podle me cim, min grafickych sracek tim lip....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si pridal GB ram do notasu aby to trosku litalo a nemusel sem cekat az se mi otevre kazdy blby wokno a mohl dustojne psat a vy nic :-(

NO ja mam 1GB a kdyz pustim notes, tak pamet zabira 560MB...Siemens sracky...M$SQL databaze a jiny sracoviny... :-( uz aby byl novej notes :-(

No ja mam tedka HPcko s core2duo a 1,5GB ram a s vistama to je paradicka. WS display je na to jak delanej !

Visty jsem mel doma asi pred 2 mesicama a hned jsem vyhodil....a navic na firemnim musim mit XP, protoze Siemens zatim nepodporuje Visty a podle me cim, min grafickych sracek tim lip....

No ja doma zkusil visty taky a taky sli do ...... ... ale na tomdle notasu si je uzivam ... beha to vazne luxusne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam vsichni zmizli ? Tak zivo tu bylo a najednou nikde nikdo ... flakaj to ... sakra venku je krasne sel bych dom !!!

No asi pujdu...

Hmmm asi to taky udelam ! :palec2:

BTW: Kdy odhadem planujete tu Mimon ?

Zatim se neplanovalo ... ale rikali sme jestli s klukama z Fabia clubu ze nekdy az bude trosku tepleji takze to vidim tak kveten/cerven nejdriv :D Ale posledne sme pekne zablbli ... zkusim najit fotky kde tu sou nekde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam vsichni zmizli ? Tak zivo tu bylo a najednou nikde nikdo ... flakaj to ... sakra venku je krasne sel bych dom !!!

No asi pujdu...

Hmmm asi to taky udelam ! :palec2:

BTW: Kdy odhadem planujete tu Mimon ?

Zatim se neplanovalo ... ale rikali sme jestli s klukama z Fabia clubu ze nekdy az bude trosku tepleji takze to vidim tak kveten/cerven nejdriv :D Ale posledne sme pekne zablbli ... zkusim najit fotky kde tu sou nekde.

Ja jsem byl s kamosem na letisti v Kameni, sice kratsi draha, ale taky jsem vyzkousel, co se tim da delat....u Zdaru, smerem na Jihlavu, mame taky jednu slinici a tam se, kdyz nic nejede, taky da delat ledacos...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim se neplanovalo ... ale rikali sme jestli s klukama z Fabia clubu ze nekdy az bude trosku tepleji takze to vidim tak kveten/cerven nejdriv :D Ale posledne sme pekne zablbli ... zkusim najit fotky kde tu sou nekde.

Ja jsem byl s kamosem na letisti v Kameni, sice kratsi draha, ale taky jsem vyzkousel, co se tim da delat....u Zdaru, smerem na Jihlavu, mame taky jednu slinici a tam se, kdyz nic nejede, taky da delat ledacos...

Jojo ale precijen tady mas plochu jak krava a kdyz uz se jede pres noc tak ma vyznam aby prijelo vic lidi co to maj treba i dal apod. Kazdopadne posledne sme tam byli i za snehu a fakt mazec !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim se neplanovalo ... ale rikali sme jestli s klukama z Fabia clubu ze nekdy az bude trosku tepleji takze to vidim tak kveten/cerven nejdriv :D Ale posledne sme pekne zablbli ... zkusim najit fotky kde tu sou nekde.

Ja jsem byl s kamosem na letisti v Kameni, sice kratsi draha, ale taky jsem vyzkousel, co se tim da delat....u Zdaru, smerem na Jihlavu, mame taky jednu slinici a tam se, kdyz nic nejede, taky da delat ledacos...

Jojo ale precijen tady mas plochu jak krava a kdyz uz se jede pres noc tak ma vyznam aby prijelo vic lidi co to maj treba i dal apod. Kazdopadne posledne sme tam byli i za snehu a fakt mazec !!!

Jo, ja se nebranim....tak dejte vedet.....jel bych (podle prace)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo ale precijen tady mas plochu jak krava a kdyz uz se jede pres noc tak ma vyznam aby prijelo vic lidi co to maj treba i dal apod. Kazdopadne posledne sme tam byli i za snehu a fakt mazec !!!

Jo, ja se nebranim....tak dejte vedet.....jel bych (podle prace)

Jasny !!! Jinak bude to samo vikend ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...