Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

ja budu muset dnes na sever tak budu muset jet kua pomalu

:D jedes pro zbozi ?

jj pane...a co filtr je to znat??

Nevim nepoznam, ale je krasne slyset turbo a ventil jak si odfoukne jak sundam nohu z plynu :D

To mas jen nejakej specialni filtr misto klasickyho papiraku nebo nejakej konus ci jak se to nazyva... ?

Jojo je to primo filtr misto toho papiraku, kterej se jen vlozi do toho airboxu. Uz to neni papir, ale je to tusim hedvabi a je na to KIT kterym ten filtr pak vycistis.

Tak porad nezkusenymu... :-) Vyplati se to? Jakou znacku? A kolik ten Tvuj kostoval ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja budu muset dnes na sever tak budu muset jet kua pomalu

:D jedes pro zbozi ?

jj pane...a co filtr je to znat??

Nevim nepoznam, ale je krasne slyset turbo a ventil jak si odfoukne jak sundam nohu z plynu :D

To mas jen nejakej specialni filtr misto klasickyho papiraku nebo nejakej konus ci jak se to nazyva... ?

Jojo je to primo filtr misto toho papiraku, kterej se jen vlozi do toho airboxu. Uz to neni papir, ale je to tusim hedvabi a je na to KIT kterym ten filtr pak vycistis.

Tak porad nezkusenymu... :-) Vyplati se to? Jakou znacku? A kolik ten Tvuj kostoval ?

Jo tak to ti neporadim mam to v aute od vcerejska, takze nedokazu posoudit. Vis jak, kdyz neco do auta das tak si rikas, ze se ti zda ze to jede o malicko lip, ale jestli to tak skutecne je nevim. Ale ma to tu vic lidi v autech tak zkus i jejich zkusennosti. Jinak ja sem poridil filtr od GREEN ... nechal sem se inspirovat tim co doporucujou na briskoda.net a stal tusim nekde okolo 1800,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to ti neporadim mam to v aute od vcerejska, takze nedokazu posoudit. Vis jak, kdyz neco do auta das tak si rikas, ze se ti zda ze to jede o malicko lip, ale jestli to tak skutecne je nevim. Ale ma to tu vic lidi v autech tak zkus i jejich zkusennosti. Jinak ja sem poridil filtr od GREEN ... nechal sem se inspirovat tim co doporucujou na briskoda.net a stal tusim nekde okolo 1800,-

dik za info...beru to tak nejak na vedomi a zahrnu to do seznamu pozadovanych zmen :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to ti neporadim mam to v aute od vcerejska, takze nedokazu posoudit. Vis jak, kdyz neco do auta das tak si rikas, ze se ti zda ze to jede o malicko lip, ale jestli to tak skutecne je nevim. Ale ma to tu vic lidi v autech tak zkus i jejich zkusennosti. Jinak ja sem poridil filtr od GREEN ... nechal sem se inspirovat tim co doporucujou na briskoda.net a stal tusim nekde okolo 1800,-

dik za info...beru to tak nejak na vedomi a zahrnu to do seznamu pozadovanych zmen :-)

Aha ... pastni nam sem ten seznam :D At vime co bysme treba taky mohli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dá si někdo kafé

Ja bych jedno prosil :D

Presso s mlikem...2 cukry pls

máš to na stole

Kde ten sifooon....si kvuli tomu dam kafe a sifon nikde..... :-)

jé on spadnul na zem lol

Oooo, tak to pardon, to jsem si nevsiml.... :-)

tak si to prosim Vás seberte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to ti neporadim mam to v aute od vcerejska, takze nedokazu posoudit. Vis jak, kdyz neco do auta das tak si rikas, ze se ti zda ze to jede o malicko lip, ale jestli to tak skutecne je nevim. Ale ma to tu vic lidi v autech tak zkus i jejich zkusennosti. Jinak ja sem poridil filtr od GREEN ... nechal sem se inspirovat tim co doporucujou na briskoda.net a stal tusim nekde okolo 1800,-

dik za info...beru to tak nejak na vedomi a zahrnu to do seznamu pozadovanych zmen :-)

Aha ... pastni nam sem ten seznam :D At vime co bysme treba taky mohli :D

radio - Alpine (ve fazi vyberu)

repro+zes - Dexon

nejaky strobo (mozna podsvetleni spodku)

Diademy do blinkru

opravit lak

novy svicky

18" kola + Pirelli Zero Nero (letos pouze 16"P ZeroNero)

novy brzdy...pravdepodobne ne seriove

tlumice+pruziny (podle toho co mechanik rekne) tady vubec nemam jasno

a po procteni diskusi o alarmech se mizacal libit Magicar 9000c

nic jineho me zatim nenapada...

A ted jeste ten filtr (KN nebo Green)

Editováno: , autor: acter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radio - Alpine (ve fazi vyberu)

repro+zes - Dexon

nejaky strobo (mozna podsvetleni spodku)

Diademy do blinkru

opravit lak

novy svicky

18" kola + Pirelli Zero Nero (letos pouze 16"P ZeroNero)

novy brzdy...pravdepodobne ne seriove

tlumice+pruziny (podle toho co mechanik rekne) tady vubec nemam jasno

a po procteni diskusi o alarmech se mizacal libit Magicar 9000c

nic jineho me zatim nenapada...

A ted jeste ten filtr (KN nebo Green)

Hmmm tak to bys taky potreboval sponzora co :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...