Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

se mi RSS ctecka obcas muze zblaznit...chtelo by z toho filtrovat HOSPODU :-)))

post-5923-1177402603_thumb.png

No me by vyhovovalo kdyby se udelalo RSSko na kazdou sekci na foru :D Pac sou veci co me vubec nezajimaj a nectu :D

tak tomudle teda nějak vůbec nerozumim :help:

Já to taky takhle nepoužívám :feve:

To jednou stejne zacnete :D To Vas nemine :D

Bylo by to super, pokud by tam nebyl balast z Hospody, apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se mi RSS ctecka obcas muze zblaznit...chtelo by z toho filtrovat HOSPODU :-)))

post-5923-1177402603_thumb.png

No me by vyhovovalo kdyby se udelalo RSSko na kazdou sekci na foru :D Pac sou veci co me vubec nezajimaj a nectu :D

tak tomudle teda nějak vůbec nerozumim :help:

Já to taky takhle nepoužívám :feve:

To jednou stejne zacnete :D To Vas nemine :D

Outlooka jedině v práci, doma ne :)

Je spousta ctecek RSS, ja ji mam jako plugin do Outlooka, protoze ho pouzivam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Outlooka jedině v práci, doma ne :)

vsak na RSS nemusis pouzivat jen outlooka, existuje spousta RSS ctecek. Jinak outlook je nejlepsi klient, o tom neni pochyb.

No, pokusím se s tím něco udělat. Proto ti to psaní tak jde!!! :palec2:

Jen abych upresnil...server odesila zpravy, ktere ctecka zobrazuje....nejde v tom psat...maximalne kliknes na odkaz a dostanes se primo na zpravu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Outlooka jedině v práci, doma ne :)

vsak na RSS nemusis pouzivat jen outlooka, existuje spousta RSS ctecek. Jinak outlook je nejlepsi klient, o tom neni pochyb.

No, pokusím se s tím něco udělat. Proto ti to psaní tak jde!!! :palec2:

Jen abych upresnil...server odesila zpravy, ktere ctecka zobrazuje....nejde v tom psat...maximalne kliknes na odkaz a dostanes se primo na zpravu...

Jojo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je spousta ctecek RSS, ja ji mam jako plugin do Outlooka, protoze ho pouzivam...

Jedete na exchange serveru ?

jojo....koncem roku se chysta prechod na 2007

Jo ? Taky jedem na exch 2003, ale do toho 2007 se mi moc nechce. To silene scriptovani .. to uz bude jak u tucnakuu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je spousta ctecek RSS, ja ji mam jako plugin do Outlooka, protoze ho pouzivam...

Jedete na exchange serveru ?

jojo....koncem roku se chysta prechod na 2007

Jo ? Taky jedem na exch 2003, ale do toho 2007 se mi moc nechce. To silene scriptovani .. to uz bude jak u tucnakuu :(

Doufam, ze dodelaj nejake pouzitelne GUI a taky si pockam az bude nejakej oficialni SP a pak moznaaa :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je spousta ctecek RSS, ja ji mam jako plugin do Outlooka, protoze ho pouzivam...

Jedete na exchange serveru ?

jojo....koncem roku se chysta prechod na 2007

Jo ? Taky jedem na exch 2003, ale do toho 2007 se mi moc nechce. To silene scriptovani .. to uz bude jak u tucnakuu :(

tady je s 2003 celkem nespokojenost...je v nem chyba, i kdyz oznacis mail ze to neni nevyzadana posta, tak priste ji stejne odchytne...MS o tom vi, ale napravu neslibil :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...