Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Je spousta ctecek RSS, ja ji mam jako plugin do Outlooka, protoze ho pouzivam...

Jedete na exchange serveru ?

jojo....koncem roku se chysta prechod na 2007

Jo ? Taky jedem na exch 2003, ale do toho 2007 se mi moc nechce. To silene scriptovani .. to uz bude jak u tucnakuu :(

tady je s 2003 celkem nespokojenost...je v nem chyba, i kdyz oznacis mail ze to neni nevyzadana posta, tak priste ji stejne odchytne...MS o tom vi, ale napravu neslibil :-)

A co pouzivate jako antispam ? To co ma exch2003 od SP2 nebo nejake komercni reseni 3rd strany ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm tak při uterku žadne dobré zpravy, kamarádova RS po smrti, on je ale OK a to je hlavní :palec:

Ty voe :( co se stalo ? Co mel za RSu ?

to sáme co ty,červená

jinak prý smyk při předjíždění v trošku vyšší rychlosti, totalka do stromu do zadní boční části, pojedu se na ni mrknout jak ji dovezou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je spousta ctecek RSS, ja ji mam jako plugin do Outlooka, protoze ho pouzivam...

Jedete na exchange serveru ?

kdybych tak věděl o čem se to tu vlastně bavíte :help:

Exchange server = software co se stara o emaily :D

ale formou sdilenych slozek na serveru => maily odkudkoliv pres cokoliv...

(ja teda osobne vsechno loudim do Osobnich slozek na lokal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Outlooka jedině v práci, doma ne :)

vsak na RSS nemusis pouzivat jen outlooka, existuje spousta RSS ctecek. Jinak outlook je nejlepsi klient, o tom neni pochyb.

No, pokusím se s tím něco udělat. Proto ti to psaní tak jde!!! :palec2:

Jen abych upresnil...server odesila zpravy, ktere ctecka zobrazuje....nejde v tom psat...maximalne kliknes na odkaz a dostanes se primo na zpravu...

No v práci to používat určo nebudu a doma server nemám. Ale to neva.

Ty voe, Baurák má novej AVATAR!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je spousta ctecek RSS, ja ji mam jako plugin do Outlooka, protoze ho pouzivam...

Jedete na exchange serveru ?

jojo....koncem roku se chysta prechod na 2007

Jo ? Taky jedem na exch 2003, ale do toho 2007 se mi moc nechce. To silene scriptovani .. to uz bude jak u tucnakuu :(

tady je s 2003 celkem nespokojenost...je v nem chyba, i kdyz oznacis mail ze to neni nevyzadana posta, tak priste ji stejne odchytne...MS o tom vi, ale napravu neslibil :-)

A co pouzivate jako antispam ? To co ma exch2003 od SP2 nebo nejake komercni reseni 3rd strany ?

ten interni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm tak při uterku žadne dobré zpravy, kamarádova RS po smrti, on je ale OK a to je hlavní :palec:

Ty voe :( co se stalo ? Co mel za RSu ?

to sáme co ty,červená

jinak prý smyk při předjíždění v trošku vyšší rychlosti, totalka do stromu do zadní boční části, pojedu se na ni mrknout jak ji dovezou.

Tak nam udelej foto jestli to pujde, at lidi vystrasis a snad budou zas jezdit opatrneji. Ja kdyz Vas vidim jak radite .. hruza des !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je spousta ctecek RSS, ja ji mam jako plugin do Outlooka, protoze ho pouzivam...

Jedete na exchange serveru ?

jojo....koncem roku se chysta prechod na 2007

Jo ? Taky jedem na exch 2003, ale do toho 2007 se mi moc nechce. To silene scriptovani .. to uz bude jak u tucnakuu :(

tady je s 2003 celkem nespokojenost...je v nem chyba, i kdyz oznacis mail ze to neni nevyzadana posta, tak priste ji stejne odchytne...MS o tom vi, ale napravu neslibil :-)

A co pouzivate jako antispam ? To co ma exch2003 od SP2 nebo nejake komercni reseni 3rd strany ?

ten interni...

No ja taky pouzivam IMF a proste si jen zadam domeny do whitelistu a mam pokoj a priste uz do spamu nespadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Outlooka jedině v práci, doma ne :)

vsak na RSS nemusis pouzivat jen outlooka, existuje spousta RSS ctecek. Jinak outlook je nejlepsi klient, o tom neni pochyb.

No, pokusím se s tím něco udělat. Proto ti to psaní tak jde!!! :palec2:

Jen abych upresnil...server odesila zpravy, ktere ctecka zobrazuje....nejde v tom psat...maximalne kliknes na odkaz a dostanes se primo na zpravu...

No v práci to používat určo nebudu a doma server nemám. Ale to neva.

asi jsi to spatne pochopil... http://cs.wikipedia.org/wiki/RSS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

# Mě Romové nevadí - mě serou...

#

# Kdybych já byl barevný, měl bych život nádherný.

# živil by mě český stát, já jen tančil, pil a krad.

# Souložil bych jako kanec a peněz měl plný ranec.

# Po světě pak cestoval, v Strassburgu si stěžoval.

# Nezabýval bych se prací, živil bych se emigrací.

# Příslušníci jiné rasy, mají u nás zlaté časy.

# I ten Cikán zdivočelý ze Spiše i Pováží,

# houfně do Čech stěhuje se za svou černou pakáží.

# Vítej v zemi zaslíbené náš národní hoste!

# Díky tobě populace zkvalitní a vzroste....

#

# Pošli tuto báseň 2 lidem jinak tě do 2 dnů voberou cikáni o všechny

# prachy. A ve sportce vyhraješ romské dítě. Pokud si ho nevyzvedneš

# do

# dvou dnů, pošlou ti celou rodinu!!! Já to pro jistotu poslal 10x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Outlooka jedině v práci, doma ne :)

vsak na RSS nemusis pouzivat jen outlooka, existuje spousta RSS ctecek. Jinak outlook je nejlepsi klient, o tom neni pochyb.

No, pokusím se s tím něco udělat. Proto ti to psaní tak jde!!! :palec2:

Jen abych upresnil...server odesila zpravy, ktere ctecka zobrazuje....nejde v tom psat...maximalne kliknes na odkaz a dostanes se primo na zpravu...

No v práci to používat určo nebudu a doma server nemám. Ale to neva.

asi jsi to spatne pochopil... http://cs.wikipedia.org/wiki/RSS

Paráda, už to chápu :palec2:

Doma na tom zapracuji. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...