Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

no já sem jen zvědav jak se naučim používat rss nebo kdo mi to tu dá dohromady.Se asi po :help:

se stav....za 10 minut nemame co delat :-)

trošku z ruky :(

Vsak ja tu jeste chvili budu,...to stihnes :-)))

tak čekej..... lol .No ne fakt je to o tolik lepší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já sem jen zvědav jak se naučim používat rss nebo kdo mi to tu dá dohromady.Se asi po :help:

se stav....za 10 minut nemame co delat :-)

trošku z ruky :(

Vsak ja tu jeste chvili budu,...to stihnes :-)))

tak čekej..... lol .No ne fakt je to o tolik lepší?

Michal to zase trosku prehani, ale je to prijemne v tom, ze do 20 sekund Ti prijd zprava, ze na foru je nova zprava....na druhou stranu, k veceru, kdyz vsichni sednou na net, tak nic jinyho nedelas, nez ze promazavas zpravy....az to bude rozdelene na OC,FC a treba Hospodu, tak to bude lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal to zase trosku prehani, ale je to prijemne v tom, ze do 20 sekund Ti prijd zprava, ze na foru je nova zprava....na druhou stranu, k veceru, kdyz vsichni sednou na net, tak nic jinyho nedelas, nez ze promazavas zpravy....az to bude rozdelene na OC,FC a treba Hospodu, tak to bude lepsi

No ja nemyslim, ze to prehanim :D ... nehlede na to ze sem samozrejme nemel na mysli tady forum ale RSS vseobecne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal to zase trosku prehani, ale je to prijemne v tom, ze do 20 sekund Ti prijd zprava, ze na foru je nova zprava....na druhou stranu, k veceru, kdyz vsichni sednou na net, tak nic jinyho nedelas, nez ze promazavas zpravy....az to bude rozdelene na OC,FC a treba Hospodu, tak to bude lepsi

No ja nemyslim, ze to prehanim :D ... nehlede na to ze sem samozrejme nemel na mysli tady forum ale RSS vseobecne ;)

tak pokud se bavime o RSS vseobecne, tak to potom jo...pouzivam uz to silene dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já sem jen zvědav jak se naučim používat rss nebo kdo mi to tu dá dohromady.Se asi po :help:

se stav....za 10 minut nemame co delat :-)

trošku z ruky :(

Vsak ja tu jeste chvili budu,...to stihnes :-)))

tak čekej..... lol .No ne fakt je to o tolik lepší?

Michal to zase trosku prehani, ale je to prijemne v tom, ze do 20 sekund Ti prijd zprava, ze na foru je nova zprava....na druhou stranu, k veceru, kdyz vsichni sednou na net, tak nic jinyho nedelas, nez ze promazavas zpravy....az to bude rozdelene na OC,FC a treba Hospodu, tak to bude lepsi

aha hm.Tak zas tak žhavý to neni.Takže bych to asi zatim nechal při starym.A hlavně nejsem žádnej velekj mág přes PC.Hodně věcí zvladnu ale halvně muj pracovní poměr neni zaměřenej na pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, něco nového? Nechce se mi to všechno číst B)

No byt tebou tak to proctu .... moc novych dulezitych onfo se tu probralo :D

Právě se divím, jak tady spolu diskutujete. Jakej byl oběd??? :)

Luxusni naminka ... dal sem si nakonec zapecene testoviny s kurecim masem a syrem a mnam mnam mnam ... a k tomu klasika .. KOFOLA :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, něco nového? Nechce se mi to všechno číst B)

No byt tebou tak to proctu .... moc novych dulezitych onfo se tu probralo :D

Právě se divím, jak tady spolu diskutujete. Jakej byl oběd??? :)

Luxusni naminka ... dal sem si nakonec zapecene testoviny s kurecim masem a syrem a mnam mnam mnam ... a k tomu klasika .. KOFOLA :D

Tak to zní fakt dobře!!! Pročítat to zpětně moc nemůžu, protože bych se na konec dnes asi nedostal. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...