Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

6k ;)

a to je ten co mas ty??

Jop :D ... ptal sem prej pro koho to je ... tak rikam pro jednoho kamarada ... neni odsud takze neznas ... on prej dobreho kamarada ... tak rikam ze jasne a pak mi rekl tudle cifru :D ... coz je tusim min nez sem platil ja :( ... no jo no ceny se meni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis feferonky :D ?

Stačí pálivá klobása...

To nemam v gulasi rad takovy sracky ... hezky maso ... hovezi nebo jelej apod !!! lol

Á, gurmán se nezapře!!!

Gurmaaan nevim, ale nejaky burt gulase apod ... nebrat :D

muj člověk todleto :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6k ;)

a to je ten co mas ty??

Jop :D ... ptal sem prej pro koho to je ... tak rikam pro jednoho kamarada ... neni odsud takze neznas ... on prej dobreho kamarada ... tak rikam ze jasne a pak mi rekl tudle cifru :D ... coz je tusim min nez sem platil ja :( ... no jo no ceny se meni :D

cena je to velmi lakava...jelikoz musim vzit jine repro nez jsem chtel tak je nutnost 4-kanal zesik a pozenu pres nej i ovaly...tak uvidime pane ale urcite diky za zjisteni situace a treba se pak nejak domluvime ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena je to velmi lakava...jelikoz musim vzit jine repro nez jsem chtel tak je nutnost 4-kanal zesik a pozenu pres nej i ovaly...tak uvidime pane ale urcite diky za zjisteni situace a treba se pak nejak domluvime ;)

Já vám něco prodám, ať je nějaká tržba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena je to velmi lakava...jelikoz musim vzit jine repro nez jsem chtel tak je nutnost 4-kanal zesik a pozenu pres nej i ovaly...tak uvidime pane ale urcite diky za zjisteni situace a treba se pak nejak domluvime ;)

Jasny tak kdyztak dej vedet co shanis za zesik a muzu se ho zkusit preptat na cenu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten je dobre na srac co ? ... jestli nechce videt tvoje slipy :D

jj je to slip majstr lollol

no to zase pozor, to je vitto, já jsem jen náhodou se pří té fotce natahoval pro sklenku a vitto na mě zřejmě ušil boudu, jiné něž toto vysvětlení není ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...