Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

a s tim volantem mam delat co?

nechat zkontrolovat brzdy a vyvazeni kol (pokud jsi nekde vymetla diru, coz v Praze je casto, co ? :) )

imrvere :( to bych musela jezdit po kolejich, abych zadnou nevzala :( ale v patek mmi menili gumy, Gil rikal, ze je to asi tim, ze to nevyvazili no........ achjo to me stve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:imrvere :( to bych musela jezdit po kolejich, abych zadnou nevzala :( ale v patek mmi menili gumy, Gil rikal, ze je to asi tim, ze to nevyvazili no........ achjo to me stve

tak to bude tim asi...prezouvali nejaci zacatecnici ne...ja teda po kolejich jezdim kde to jde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boze ja te nemit, tak se ani neotocim. To mi nikdo nerek...........

a zkratka se mi tam nechce, asi.........

no tak to neni ten nejlepsi duvod tam nejezdit...tam to prave byva pohodicka a klidecek tak byt tebou sve rozhodnuti prehodnotim

klidecek rikas jo??? a vsiml sis me poznamky o trpaslikovi? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boze ja te nemit, tak se ani neotocim. To mi nikdo nerek...........

a zkratka se mi tam nechce, asi.........

no tak to neni ten nejlepsi duvod tam nejezdit...tam to prave byva pohodicka a klidecek tak byt tebou sve rozhodnuti prehodnotim

klidecek rikas jo??? a vsiml sis me poznamky o trpaslikovi? ;)

tak tu jsem asi prehlednul...jj klidecek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarvííííčko vsem...

Technickej dotazek..kdo vsechno je dneska v haku?

Caf chlape....co to je byt v haku? Jestli v praci, tak ja se hlasim a zitra se hlasit taky :-)

JO jo to je presne ono..Ja sem taky.. :( Ale ze ses i zejtra,to Ti nezavidim..To si ten svatecek dam...

Ale moc nas asi neni ne?

Kua,se to tady nejak rozjelo..Clovek chvili brejli jinam a uz je mimo misu... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarvííííčko vsem...

Technickej dotazek..kdo vsechno je dneska v haku?

Caf chlape....co to je byt v haku? Jestli v praci, tak ja se hlasim a zitra se hlasit taky :-)

JO jo to je presne ono..Ja sem taky.. :( Ale ze ses i zejtra,to Ti nezavidim..To si ten svatecek dam...

Ale moc nas asi neni ne?

Kua,se to tady nejak rozjelo..Clovek chvili brejli jinam a uz je mimo misu... :D

nic vyraznyho se tu neresi, neboj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarvííííčko vsem...

Technickej dotazek..kdo vsechno je dneska v haku?

Caf chlape....co to je byt v haku? Jestli v praci, tak ja se hlasim a zitra se hlasit taky :-)

JO jo to je presne ono..Ja sem taky.. :( Ale ze ses i zejtra,to Ti nezavidim..To si ten svatecek dam...

Ale moc nas asi neni ne?

Kua,se to tady nejak rozjelo..Clovek chvili brejli jinam a uz je mimo misu... :D

nic vyraznyho se tu neresi, neboj :D

Uf,to sem si oddych.. :D Je mi to jasny,jen tak letmo to sleduju.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...