Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

No práááve..nebo porad premyslim o tom carbonu..Ale k tomu, i k ty cerny perleti musim neco provest s listama..A porad nevim co..Ale asi zustanou "nejak tmavy"..

Jj koukal sem,ze si tam delas pojizdnej bilej kamen.. :D :D

no ja byt tebou tak uz mam listy v barve a dam to lizatko do cerny perleti ;) podivej se kluky s fabiema taky to tak maj a parada....

no kamen to nebude ale nejaka mistni piškoteka mozna lol

uz se tesim na kaminek...pocitam tak tyden dva a uz pofrci ne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak...A je to jak pises,jsou to nepristupny strasidla.. :)

baurak: Uz mam na aute to lizadlo... :D

jj koukal jsem...podivam se jeste ve skutecnosti

Budes brnkat na drat.. :) Jako ve skutecnosti to fatk vynikne lip,nez na tech fotkach...

A kdo že to vyrábí? to je přímo na oktu či něco jiného??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak...A je to jak pises,jsou to nepristupny strasidla.. :)

baurak: Uz mam na aute to lizadlo... :D

jj koukal jsem...podivam se jeste ve skutecnosti

Budes brnkat na drat.. :) Jako ve skutecnosti to fatk vynikne lip,nez na tech fotkach...

A kdo že to vyrábí? to je přímo na oktu či něco jiného??

Leon Cupra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No práááve..nebo porad premyslim o tom carbonu..Ale k tomu, i k ty cerny perleti musim neco provest s listama..A porad nevim co..Ale asi zustanou "nejak tmavy"..

Jj koukal sem,ze si tam delas pojizdnej bilej kamen.. :D :D

no ja byt tebou tak uz mam listy v barve a dam to lizatko do cerny perleti ;) podivej se kluky s fabiema taky to tak maj a parada....

no kamen to nebude ale nejaka mistni piškoteka mozna lol

uz se tesim na kaminek...pocitam tak tyden dva a uz pofrci ne ;)

No ja prave s tema listama do barvy porad nevim..Jak sem ti rikal na srazu,na jakykoliv barve jiny se mi to libi,ale na stribrny,co sem videl,to na me pusobi tak levne..Ja nevim.. :)

No tak to sem zvedavej,jak ti to bude hrat..

Na kamen sem zvedavej letos..Jj tak nejak kolem 10 cervna,mozna i driv vetsinou otviraji..To zase bude zen vsude.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja prave s tema listama do barvy porad nevim..Jak sem ti rikal na srazu,na jakykoliv barve jiny se mi to libi,ale na stribrny,co sem videl,to na me pusobi tak levne..Ja nevim.. :)

No tak to sem zvedavej,jak ti to bude hrat..

Na kamen sem zvedavej letos..Jj tak nejak kolem 10 cervna,mozna i driv vetsinou otviraji..To zase bude zen vsude.. :feve:

vypada to pekne ale nebudu ti brat tvuj nazor ;)

no ja jsem na to taky zvedavej ale melo by to byt snad gut :feve:

no ja vim zacatek cervna vzdycky mam to kousek tak se asi pojedu obcas podivat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja prave s tema listama do barvy porad nevim..Jak sem ti rikal na srazu,na jakykoliv barve jiny se mi to libi,ale na stribrny,co sem videl,to na me pusobi tak levne..Ja nevim.. :)

No tak to sem zvedavej,jak ti to bude hrat..

Na kamen sem zvedavej letos..Jj tak nejak kolem 10 cervna,mozna i driv vetsinou otviraji..To zase bude zen vsude.. :feve:

vypada to pekne ale nebudu ti brat tvuj nazor ;)

no ja jsem na to taky zvedavej ale melo by to byt snad gut :feve:

no ja vim zacatek cervna vzdycky mam to kousek tak se asi pojedu obcas podivat ;)

Ja nerikam,ze to neni pekny.. :D jen pro to nejsem rozhodlej na 100%..Nekdy vidim auto a rikam si,jak je to bombice a jindy vidim jiny a nepaci se mi to..Zvlastni..

Myslim,ze to bude dobry..Taky s tou hudbou potrebuju neco udelat..

Jo jako obcas to tam stoji za to se tam jit mrknout,ale to je kolikrat prehlidka...Debilu.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...