Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

takovej prijemnej bahot na zada na cestovani lol

Pčíjemnej jo, ale trochu nepraktickej, ten půlmetrák navíc je cca 30 - 35 km/h z Vmax dolů... ;)

No já pomalu balím, ještě si objednám mřížky do toho Tvýho prozatím černýho krasavca a půjdu ven. Skočím omrknout flek, kde se v pátek večer rozsekala žlutá dvojková eReSa, třeba tam budou ještě nějaký fragmenty... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz ty vsechno honis jak nadmutou kozu tak to je potom tezky, to z toho pak litaj rozvody, retezy, remeny, kladky, pisty, ojnice musis ty priblizovadla trosku setrit ;)

Hele, já nésu žádné Péťa Zveřina, co přijel na Václavák na Babetě, já si kupuju jen motorky, co jezdí tři kila... ;) Akorát ta mrdka, co mám teď leze s bídou 275 :feve:

278 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovej prijemnej bahot na zada na cestovani lol

Pčíjemnej jo, ale trochu nepraktickej, ten půlmetrák navíc je cca 30 - 35 km/h z Vmax dolů... ;)

No já pomalu balím, ještě si objednám mřížky do toho Tvýho prozatím černýho krasavca a půjdu ven. Skočím omrknout flek, kde se v pátek večer rozsekala žlutá dvojková eReSa, třeba tam budou ještě nějaký fragmenty... lol

a budes davat milotec nebo origo mrizky??

hlavne se s takovym zavazadlem blbe jezdi lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem koukal...!

Ale bo tomu moc nerozumím tak jsem se do toho nemontoval!

Je to ale paráda!

Já bych každopádně mooc chtěl nějakou čtyřkolku, to mě baví moc moc!!!! :rock: :rock: :rock:

To ja mam prave motorko moooooc rad,takze bych se do debaty rad zapojil..No tak snad jindy..Na 4kolce jsem jel parkrat a taky to nebylo zly..Ale jedna stopa je jedna stopa... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem koukal...!

Ale bo tomu moc nerozumím tak jsem se do toho nemontoval!

Je to ale paráda!

Já bych každopádně mooc chtěl nějakou čtyřkolku, to mě baví moc moc!!!! :rock: :rock: :rock:

To ja mam prave motorko moooooc rad,takze bych se do debaty rad zapojil..No tak snad jindy..Na 4kolce jsem jel parkrat a taky to nebylo zly..Ale jedna stopa je jedna stopa... :)

Každopádně adrenalin to je velkej a v ryclosti na mašinu nic nemá (teda skoro..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...