Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Petul, ja se omlouvam, ale vyhorel nam server, takze cely majly jsou v tahu uz asi mesic a to navic ja jeste mam za ten mesic takovy pruser v praci ze davam vypoved :( polovina servisu se mnou nemluvi a kdyz sem neco domluvila tak na me pak chteli panove poslat gorily at mi rozbijou drzku, takze se drzim hoooodne moc stranou. ted jsem par dni u me v kanclu a mam od vsech svaty klid ale jit za nima a zeptat se jestli maji nejake dily co se tykalo origo dilu to uz nee...

model auta bych mu koupila, ale sehnat zelenou alfu 156 s kridlem, naraznikem a koly co tam jsou nemozne - obyc model nema vahu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi..

tak jsem byl z Mimone doma za 30min...dole z Dubí az na Melnik bylo ani auto tak se jelo krasne

No tak to jsi vubec nepospichal co? ;) Jako to byl idealni cas na poradny svezeni.. :D

trosku jsem ji provetral...jinak az bude podvozek tak ji tam pojedu zkusim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jeden dotázek kluci :) čím by vám vaše drahá polovička udělala ještě radost k narozeninám, krom toho že již vám koupila nějakou věc na auto?? jen nějakou maličkost :) dík

Hmmm pozvala na noc svou kamosku ??

no jo, co cekat od chlapcu s octaviemi - jako vzdy vtipne ale totalne na houby rady lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi..

tak jsem byl z Mimone doma za 30min...dole z Dubí az na Melnik bylo ani auto tak se jelo krasne

No tak to jsi vubec nepospichal co? ;) Jako to byl idealni cas na poradny svezeni.. :D

trosku jsem ji provetral...jinak az bude podvozek tak ji tam pojedu zkusim ;)

Tak si ji malicko zahral turbicko a vyfoukal sedly saze.. :D Jo to sem na to zvedavej,az to tam das... ;) Jak na funkci,tak na vzhled.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jeden dotázek kluci :) čím by vám vaše drahá polovička udělala ještě radost k narozeninám, krom toho že již vám koupila nějakou věc na auto?? jen nějakou maličkost :) dík

Hmmm pozvala na noc svou kamosku ??

no jo, co cekat od chlapcu s octaviemi - jako vzdy vtipne ale totalne na houby rady lol

No rady na houby,jak pro koho.. :D Michal to myslel dobre.. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si ji malicko zahral turbicko a vyfoukal sedly saze.. :D Jo to sem na to zvedavej,az to tam das... ;) Jak na funkci,tak na vzhled.. :D

to jsem zvedavej taky pane a spis na ty jizdni nez na vzhled ;) me stve jak se to auto houpe a neda se s tim poradne projet zatacka

vcera jsem si vyzvedl novy koberecky ktery jsou taky luxus...dnes nafotim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petul, ja se omlouvam, ale vyhorel nam server, takze cely majly jsou v tahu uz asi mesic a to navic ja jeste mam za ten mesic takovy pruser v praci ze davam vypoved :( polovina servisu se mnou nemluvi a kdyz sem neco domluvila tak na me pak chteli panove poslat gorily at mi rozbijou drzku, takze se drzim hoooodne moc stranou. ted jsem par dni u me v kanclu a mam od vsech svaty klid ale jit za nima a zeptat se jestli maji nejake dily co se tykalo origo dilu to uz nee...

model auta bych mu koupila, ale sehnat zelenou alfu 156 s kridlem, naraznikem a koly co tam jsou nemozne - obyc model nema vahu...

no to jsou věci :huh: . Tak nějak vymysli kdy budeš mít čas a dáme obídek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to jsou věci :huh: . Tak nějak vymysli kdy budeš mít čas a dáme obídek ;)

času niet moc, spíš jen na večery... co pizzerie kosmonosy - neplanujete nekdy neco vyhledove??

výhledově určitě, ale 100% termín zatím není. Ale je fakt, že by to chtělo zase udělat ;) . Co je večer? Kolem pátý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi..

tak jsem byl z Mimone doma za 30min...dole z Dubí az na Melnik bylo ani auto tak se jelo krasne

Tak bych to přes to Dubí viděl asi tak, že zmizly šlapky, zmizly auta (hlavně německá)!!!

To se to pak jezdí!!! :palec2::smich:

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi..

tak jsem byl z Mimone doma za 30min...dole z Dubí az na Melnik bylo ani auto tak se jelo krasne

Tak bych to přes to Dubí viděl asi tak, že zmyzly šlapky, zmizly auta (hlavně německá)!!!

To se to pak jezdí!!! :palec2::smich:

To neni Dubí,ale Dubá!A je tam takovejch vinglu,ze by ani slapky nemely kde stat...by se z toho pobliby,jak se to tam krouti.. :D

Cusik Tome!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi..

tak jsem byl z Mimone doma za 30min...dole z Dubí az na Melnik bylo ani auto tak se jelo krasne

Tak bych to přes to Dubí viděl asi tak, že zmyzly šlapky, zmizly auta (hlavně německá)!!!

To se to pak jezdí!!! :palec2::smich:

Tohle je ale Dubá :D to je zas někde jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi..

tak jsem byl z Mimone doma za 30min...dole z Dubí az na Melnik bylo ani auto tak se jelo krasne

Tak bych to přes to Dubí viděl asi tak, že zmyzly šlapky, zmizly auta (hlavně německá)!!!

To se to pak jezdí!!! :palec2::smich:

To neni Dubí,ale Dubá!A je tam takovejch vinglu,ze by ani slapky nemely kde stat...by se z toho pobliby,jak se to tam krouti.. :D

Cusik Tome!!

Tak jsem byl ráno v servisu tady v Doksech se služebákem s tím servem jak jsem ti říkal. Dneska ráno už to začlo hučet jak kráva a v nádobce na olej sucho. A je to na výměnu celého řízení a cena 30000,- Ty kreténi v Praze při výměně spojovačky nedali sponu na prachovku a celý to vyrezlo. Ještě jsem volal na Leaseplan, jestli to můžou udělat v doksech, protože bych s tím nikam nedojel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni Dubí,ale Dubá!A je tam takovejch vinglu,ze by ani slapky nemely kde stat...by se z toho pobliby,jak se to tam krouti.. :D

Cusik Tome!!

jj je to jak pise Martin...silenej asi 20km dlouhej usek libovy silnice a silenejch zatacek ;)

jo a taky raději zavřený oči na straně spolujezdce lol předjíždět do těch zatáček by se nemělo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni Dubí,ale Dubá!A je tam takovejch vinglu,ze by ani slapky nemely kde stat...by se z toho pobliby,jak se to tam krouti.. :D

Cusik Tome!!

jj je to jak pise Martin...silenej asi 20km dlouhej usek libovy silnice a silenejch zatacek ;)

jo a taky raději zavřený oči na straně spolujezdce lol předjíždět do těch zatáček by se nemělo...

Ja do vinglu nepredjizdim..Teda ne tam,kde nevidim..Ale jinak.... :D Jako ty vesnice jsou tam zlo..Ale obcas si tu cca 60ku hlidam.. :D

Ale jinak jak rika Jirka,na nic moc se tam nehraje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi..

tak jsem byl z Mimone doma za 30min...dole z Dubí az na Melnik bylo ani auto tak se jelo krasne

Tak bych to přes to Dubí viděl asi tak, že zmyzly šlapky, zmizly auta (hlavně německá)!!!

To se to pak jezdí!!! :palec2::smich:

To neni Dubí,ale Dubá!A je tam takovejch vinglu,ze by ani slapky nemely kde stat...by se z toho pobliby,jak se to tam krouti.. :D

Cusik Tome!!

Tak to je pak jiná!!! :palec2:

To u nás na Moravě o takových silnicích, kde je večer přelidněno moc nevíme!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a taky raději zavřený oči na straně spolujezdce lol předjíždět do těch zatáček by se nemělo...

no na to co by se melo a nemelo se tam moc nehraje..hlavne v tech vesnicich

Taky mě tam nedávno stavěli...

no toho se taky vzdycky bojim...ale zatim to prochazi...luxus je kdyz jedes nejakou tu dlouho zatacku a kolem jeste te v ni predjizi magor na motorce lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni Dubí,ale Dubá!A je tam takovejch vinglu,ze by ani slapky nemely kde stat...by se z toho pobliby,jak se to tam krouti.. :D

Cusik Tome!!

jj je to jak pise Martin...silenej asi 20km dlouhej usek libovy silnice a silenejch zatacek ;)

Po takový cestičce bych se taky rád proháněl!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...