Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Docela mu to jede. ja to rikam porad,ze s BMW 330 ma co delat i M3. Idelani presunovadlo. Jede skoro stejne a jede za 2/3

Kochtaku,nerikej mi,ze 330D zvlada M3...Tomu neverim..jako nerikam,ze to nejede,to naopak,jede to jak krava,ale myslim,ze M3 ho stejne utahne... ;)

moc by ses divil

trošku čiplá 3.0D a M má co dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamoš byl ted na nějaké bmw on tour a řikal nejvíc neskutečněj mazec BMW 130i mala raketa, pak 335d, jinak z4 a 650i ho tak nenadchly :)

Čao Bady, tak čéče můsím vyřezat i kasu na levej tlumič, je to zaražený o dva cm v kastli a nejde to vytáhnout... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamoš byl ted na nějaké bmw on tour a řikal nejvíc neskutečněj mazec BMW 130i mala raketa, pak 335d, jinak z4 a 650i ho tak nenadchly :)

Čao Bady, tak čéče můsím vyřezat i kasu na levej tlumič, je to zaražený o dva cm v kastli a nejde to vytáhnout... :feve:

Čao čao, to se dá do kupy,bez obav ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je pak na pul dňa a je to ;)

No viděl bych to tak do příštího týdne. Snad. Ale fakt větší tarosti mi dělá ta kokta, už teď su z té elektriky trochu divokej a to je poodpojoval jen motorovej prostor. Ještě mě čeká ta palubka. Asi po opravě navštívím Vašu, aby mě sdělil, co všechno jsem pom*dal... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je pak na pul dňa a je to ;)

No viděl bych to tak do příštího týdne. Snad. Ale fakt větší tarosti mi dělá ta kokta, už teď su z té elektriky trochu divokej a to je poodpojoval jen motorovej prostor. Ještě mě čeká ta palubka. Asi po opravě navštívím Vašu, aby mě sdělil, co všechno jsem pom*dal... lol

Zdar Spido, co vlasten delas s oktou...si skladas novou, presne podle sebe???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

filcka 98

No tak tam je akorát celej blaník nebo jen lem, ale Ty chceš asi i ten domek kolem tlumiče což ? To asi jedině vyřezat z mrdky...

tak tak, domek, no neni to tragoška, ale tu zrezlou míchačku kdo ví jestli by to uneslo lol

to vyvařime plechem a bude ;) taky jsem to v katalóógu nenašel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to samoze,ale je to hodne podobny. Jednou jsem videl nejakej test a bylo to teda tip top. jeste kdyz je na ty nafte treba M-packet,tak je to zradlo. ted mi kamos pujcil obycejnou 320i v M-packetu a ty ve to jelo a prilepeny jako prase. ale taky mu to bere asi 12 a to jsem jel slusne,pac jsem se bal,kdyz to nebylo moje. Nicmene ten sestihrnek hezky zabiral a to to ma jen 170HP. kolik ma M3? 300?

Hele vo tom zadna,ze to nebude mazec..Zase ta nafta ma nakej kroutak...Ja bych chtel zkusit 130i jako o tom se tradujou dobry veci..Kdyz mi to vyjde,tak se o vikendu svezu se Subarem..TAk jsem zvedavej..Jinak M3 e46 ma 343 koni a nova M3 ma ted 420k, coz uz je veeeeelikanskej mazec..Ale mit ty prachy,bylo by velky vahani mezi M3 a RS4.. :)

A pokud se nepletu,tak 33D e46 ma 190hp,ne?

Jinak Vaso,ja nerikam,ze to nemuze M3ku prohanet..Zase pokud by byla 330D chipnuta,tak je jasnacka,ze uz sme v malicko jinejch rovinach.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...