Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

tak tak, domek, no neni to tragoška, ale tu zrezlou míchačku kdo ví jestli by to uneslo lol

to vyvařime plechem a bude ;) taky jsem to v katalóógu nenašel

Jj, v žádný katalogu to není, ani v tureckým... lol

Jasně, vystřihni tam nějakou výstuhu z plechu, objeď to dokola céóčkem a je to... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci sikovny nevite kde a za kolik se da sehnat takova ta trubka od sani ke cooleru na TDI 81kW. Ta jak je v ni nejaky to cidlo...A nevita jaky to cidlo v tom je? Co to je za cidlo?

Sehnat se dá kdekoliv, kolik stojí Ti teď z hlavy neřeknu a čidlo na to potrubí je čidlo plnícího tlaku... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci sikovny nevite kde a za kolik se da sehnat takova ta trubka od sani ke cooleru na TDI 81kW. Ta jak je v ni nejaky to cidlo...A nevita jaky to cidlo v tom je? Co to je za cidlo?

Sehnat se dá kdekoliv, kolik stojí Ti teď z hlavy neřeknu a čidlo na to potrubí je čidlo plnícího tlaku... ;)

Ok dik... Tak budu shanet, treba se nekomu bude nekde valet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, domek, no neni to tragoška, ale tu zrezlou míchačku kdo ví jestli by to uneslo lol

to vyvařime plechem a bude ;) taky jsem to v katalóógu nenašel

Jj, v žádný katalogu to není, ani v tureckým... lol

Jasně, vystřihni tam nějakou výstuhu z plechu, objeď to dokola céóčkem a je to... :palec2:

nj jak to dopadne tak se do teho pustím a navařím se tam i držák na krygel lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to dal tátův brácha, když to kdysi likvidovali v AERO Vodochody si pamatuju jak jako malej jsem si s tím hrál pořád a kámoši se n aní chodili koukat dnesk ajsem jí vyndal ze skříně a malej se teda pěkně bál aspon uštřím za masku čerta na MIkuláše si tohle nrvu na hlavu a bude to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to dal tátův brácha, když to kdysi likvidovali v AERO Vodochody si pamatuju jak jako malej jsem si s tím hrál pořád a kámoši se n aní chodili koukat dnesk ajsem jí vyndal ze skříně a malej se teda pěkně bál aspon uštřím za masku čerta na MIkuláše si tohle nrvu na hlavu a bude to :D

Jj, podle teho černýho plexi jsem poznal Vodochody... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to dal tátův brácha, když to kdysi likvidovali v AERO Vodochody si pamatuju jak jako malej jsem si s tím hrál pořád a kámoši se n aní chodili koukat dnesk ajsem jí vyndal ze skříně a malej se teda pěkně bál aspon uštřím za masku čerta na MIkuláše si tohle nrvu na hlavu a bude to :D

Jj, podle teho černýho plexi jsem poznal Vodochody... ;)

tý jo to seš teda znalec ;):palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tý jo to seš teda znalec ;):palec2::palec2::palec2:

No bo stíhači a přepaďáci měli to modrozelený, já ho mám z výbavy pro MiG-21PF. Ještě bych z toho setíku chtěl sehnat aniti-G oblek a černohnědý perka... ;)

no oblek jsem chtěl taky jenže stejda už v Aeru nedělá vyhazovali opět a vyhodili jeho známýho strejda šel za šefem a prej jdu místo něj tím jak je dlouhodobě v Jemenu tak tam kšefty má něco pro naší ambasadu a pak snad něco pro bejvalej Letov...maji tam zájem o Tráboše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám jenom hokejovou brankářskou a ta prosím nemá tak efektní štít, já tam mám pletivo lol vlastně ještě mám kokos helmu na motorku ;)

lollollol

bady tak to si ji vem do hradca budem tam spolu chodit v maskach na hockey jak dva kokotosos :D

to nám nebude stačit ta opice na zádech? :D:o :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...