Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Jeden lepší příspěvek než druhý :smich: :smich:

tak dnes mozna budu vedet cca cenu...jinak jsem vcera mluvil s kamaradem a ten si u nej zhruba pred mesicem nechaval delat 3 cerny trika s potiskem vpredu i s velkym vzadu mel to za 600 i s trikama ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden lepší příspěvek než druhý :smich: :smich:

tak dnes mozna budu vedet cca cenu...jinak jsem vcera mluvil s kamaradem a ten si u nej zhruba pred mesicem nechaval delat 3 cerny trika s potiskem vpredu i s velkym vzadu mel to za 600 i s trikama ;)

Hele super ...kdepak má tu firmu ...nějak bych to tam s ním musel případně zajet dolatid a dohodnout se co by bylo potřeba ...výroba vzorku ..no ..prostě to zatím nebudu řešit a počkám až co nabídne :)

Jinak to ho smajlíka ti sem dávat už nemusím viď :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele super ...kdepak má tu firmu ...nějak bych to tam s ním musel případně zajet dolatid a dohodnout se co by bylo potřeba ...výroba vzorku ..no ..prostě to zatím nebudu řešit a počkám až co nabídne :)

Jinak to ho smajlíka ti sem dávat už nemusím viď :smich:

no firma je v Neratovicich coz nemas asi uplne nejbliz co ;)

a toho smajla si uz radsi nech lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele super ...kdepak má tu firmu ...nějak bych to tam s ním musel případně zajet dolatid a dohodnout se co by bylo potřeba ...výroba vzorku ..no ..prostě to zatím nebudu řešit a počkám až co nabídne :)

Jinak to ho smajlíka ti sem dávat už nemusím viď :smich:

no firma je v Neratovicich coz nemas asi uplne nejbliz co ;)

a toho smajla si uz radsi nech lol

no ...tak za humny to není ale co by se dalo dělat ....zase to není až zase tak konec světa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jaké značce jezdíš?

Jestli mi napíšeš že atomic tak si mě nepřej! :)

Atomic nikdy...uz nekolik let jezdim znacku Head ale postupne doma vsichni prechazej na Dynastar tak premyslim jestli taky nekouknu po necem jinem i kdyz s tim co mam jsem teda maximalne spokojenej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jaké značce jezdíš?

Jestli mi napíšeš že atomic tak si mě nepřej! :)

Atomic nikdy...uz nekolik let jezdim znacku Head ale postupne doma vsichni prechazej na Dynastar tak premyslim jestli taky nekouknu po necem jinem i kdyz s tim co mam jsem teda maximalne spokojenej ;)

Jak lyžuješ? zvládl by jsi nějaké lepší lyže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak lyžuješ? zvládl by jsi nějaké lepší lyže?

ja si myslim ze lyzuju celkem slusne...a lyzi jsem vyzkousel uz hodne a s zadnejma jsem nemel problem ;)

Tak kdyby jsi se rozhodl pro nějaké zajímavé závoďáky tak dej vědět ...myslím že bych pro tebe nějakou nabídku měl. Prostě až se rozhodneš kupovat lyže tak zjistíme nějakou aktuální nabídku ...hm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyby jsi se rozhodl pro nějaké zajímavé závoďáky tak dej vědět ...myslím že bych pro tebe nějakou nabídku měl. Prostě až se rozhodneš kupovat lyže tak zjistíme nějakou aktuální nabídku ...hm?

hmm to zni velmi zajimave...jaky znacky umis??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyby jsi se rozhodl pro nějaké zajímavé závoďáky tak dej vědět ...myslím že bych pro tebe nějakou nabídku měl. Prostě až se rozhodneš kupovat lyže tak zjistíme nějakou aktuální nabídku ...hm?

hmm to zni velmi zajimave...jaky znacky umis??

Hele asi tak ....já toho umím moc a nejsem nějak omezenej :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted mam tohle Head iC200

jsou dobré ale pořád je to pro mě jenom hračka pro normální uživatelé :-) ..ale jsou dobré ..mají ladný oblouk bez námahy ...znám je :-)

Já totž jezdím na testovačky ..jsem tam vždy VIP :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted mam tohle Head iC200

jsou dobré ale pořád je to pro mě jenom hračka pro normální uživatelé :-) ..ale jsou dobré ..mají ladný oblouk bez námahy ...znám je :-)

Já totž jezdím na testovačky ..jsem tam vždy VIP :p

jj tohle by me bavilo...tak to myslim ze do budoucna bych mohl byt tvym zakaznikem...

jinak od otce si obcas pujcuji Dynastar Contact 10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele asi tak ....já toho umím moc a nejsem nějak omezenej :p

no tak to je super vedet...co vim tak letos urcite budu potrebovat boty nejaky dobry...

do hadru jsem se vysypal loni tak to potrebuju nejak postupne obnovit lol

no ...seženu myslím hodně ale co ti já doporučím tak rossignol ...jsou nej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...