Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

ted mam tohle Head iC200

jsou dobré ale pořád je to pro mě jenom hračka pro normální uživatelé :-) ..ale jsou dobré ..mají ladný oblouk bez námahy ...znám je :-)

Já totž jezdím na testovačky ..jsem tam vždy VIP :p

jj tohle by me bavilo...tak to myslim ze do budoucna bych mohl byt tvym zakaznikem...

jinak od otce si obcas pujcuji Dynastar Contact 10

Zákazníkem ne ...já jesm jenom člověk co má hafo kontaktů a možností ....asi tak ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ...seženu myslím hodně ale co ti já doporučím tak rossignol ...jsou nej

ja mam vyzkouseny Dalbelo a jsem s nima spokojenej...Rossignol nemam moc rad...spatny zkusenosti

Teď doufám že myslíš boty ...ne lyže ....ross má moc dobré lyže ...drahé, ale dobré

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď doufám že myslíš boty ...ne lyže ....ross má moc dobré lyže ...drahé, ale dobré

mel jsem dvoje lyze ross a oboji spatne...ted uz jen Head, Dynastar, mozna Volkl

Jaké jsi měl ross ..jakou řadu ...za kolik? cca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ne ...kdo to je? :-)

jezdit testovat lyze a hlavne je prodava...nakupujeme u nej cela rodina uz dlouho komplet vybaveni

ne ne ...já znám spíše nějaké lidi hnedka u zdroje ..hnedka na vršku té piramidy než se to rozveze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď doufám že myslíš boty ...ne lyže ....ross má moc dobré lyže ...drahé, ale dobré

mel jsem dvoje lyze ross a oboji spatne...ted uz jen Head, Dynastar, mozna Volkl

Jaké jsi měl ross ..jakou řadu ...za kolik? cca

to uz presne nevim uz je to nejakej rok zpatky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak podívej ...jde o to, mám možnost poptat se po čem koli, ale není to už pro mě tak jednoduché a hlavně na tom nemám tak dobrou cenu. Pokud by jsi se rozhodl jít do značky kterou i já preferuji tak ti třeba teď můžu nabídnout vlajkovou loď rossignolu lyže 9S které stojí 24 litrů a já mám teď nabídku za 8 ...je to loňskej model ale letošní je na flek stejnej jenom má jinak nápis. Co se bot týče tady jde o to že s tím je trochu problém ...musíš si je zkusit, napsat číslo a přesně typ, a když ti je pošlu tak ti sedět nemusí. S botama je to fakt problém. Já jsem si tedy boty nechal poslat a vyšlo to ale jinak není o co stát ...u bot je nejlepší klid ...vyzkoušet ...nechat si je tepelně natvarovat a máš pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je pravda ze s tema botama je problem a bez zkouseni bych si rozhodne nic nekoupil :-) ja mam teda jeste u rossignol problem s tim ze se me moc vzhledove nelibi...ale kazdopadne se podivam co bude zajimaveho na trhu a treba by se dalo neco domluvit kdyz by to bylo za rozumny peniz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je pravda ze s tema botama je problem a bez zkouseni bych si rozhodne nic nekoupil :-) ja mam teda jeste u rossignol problem s tim ze se me moc vzhledove nelibi...ale kazdopadne se podivam co bude zajimaveho na trhu a treba by se dalo neco domluvit kdyz by to bylo za rozumny peniz :-)

momentík ...podívám se ti přímo po těch co mi před týdnem nabídli....vydž :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je pravda ze s tema botama je problem a bez zkouseni bych si rozhodne nic nekoupil :-) ja mam teda jeste u rossignol problem s tim ze se me moc vzhledove nelibi...ale kazdopadne se podivam co bude zajimaveho na trhu a treba by se dalo neco domluvit kdyz by to bylo za rozumny peniz :-)

momentík ...podívám se ti přímo po těch co mi před týdnem nabídli....vydž :-)

ok tak na to jukni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak to tu čtu tak koukám, že kolega má velice zajímavé možnosti ;).

Taky uvažuju o lyžích na sezonu, mohl bych tě taky využít?

NE

Dělám si prdel ..když to půjde tak proč ne :)

Ok, to bude aktuální tak v říjnu, listopadu. Určitě bych dal vědět a vidělo by se co by se dalo. A aspoň by jsme se pak poznali ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak to tu čtu tak koukám, že kolega má velice zajímavé možnosti ;).

Taky uvažuju o lyžích na sezonu, mohl bych tě taky využít?

NE

Dělám si prdel ..když to půjde tak proč ne :)

Ok, to bude aktuální tak v říjnu, listopadu. Určitě bych dal vědět a vidělo by se co by se dalo. A aspoň by jsme se pak poznali ;)

Jsem nevěděl že mě toužíš poznat :p

Ok ....potom se nějak dohodnem a uvidíme jaká bude aktuální nabídka. Psalj sem to sem baurákovi ...teď to bylo uplně jedinečné ...z 24 litrů na 8 nebo tak nějak ...bral jsem jich 5 a nikdo si nestěžoval ....ale jestli ještě budou bůh ví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ja lyzovani je bomba...a kdyz se tak o tom bavime tak uz se zacinam na tu zimu nejak tesit :-)

Bomba to je ale je to jeden z nejdražších sportů :feve:

tak co se tyce vybaveni to je jen na tobe kolik do toho chces investovat a pak taky zalezi kde ho chces provozovat...ale tak je to se vsim...chces to delat na nejaky urovni tak muzes ale zaplatis si to ;) ale je pravda ze kdyz se pujdes vybavit na hory tak neni problem v krame nechat par desitek tisic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ja lyzovani je bomba...a kdyz se tak o tom bavime tak uz se zacinam na tu zimu nejak tesit :-)

Bomba to je ale je to jeden z nejdražších sportů :feve:

tak co se tyce vybaveni to je jen na tobe kolik do toho chces investovat a pak taky zalezi kde ho chces provozovat...ale tak je to se vsim...chces to delat na nejaky urovni tak muzes ale zaplatis si to ;) ale je pravda ze kdyz se pujdes vybavit na hory tak neni problem v krame nechat par desitek tisic

Jde o to jet nekam - benzín, spát někde - platit, lyžovat - permice, a nemluvím o jídle kolik stojí ve střediskách j.....o to jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...