Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Jsem nevěděl že mě toužíš poznat :p

Ok ....potom se nějak dohodnem a uvidíme jaká bude aktuální nabídka. Psalj sem to sem baurákovi ...teď to bylo uplně jedinečné ...z 24 litrů na 8 nebo tak nějak ...bral jsem jich 5 a nikdo si nestěžoval ....ale jestli ještě budou bůh ví :)

No když s někým kecám po netu tak ho rád poznám i osobně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to jet nekam - benzín, spát někde - platit, lyžovat - permice, a nemluvím o jídle kolik stojí ve střediskách j.....o to jde

tak to je jasna vec tohle s tim souhlas ;) casto jezdim treba jen na den si zajezdit ale to mas hned tak 1500 a jsou to jen Čechy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o to jet nekam - benzín, spát někde - platit, lyžovat - permice, a nemluvím o jídle kolik stojí ve střediskách j.....o to jde

tak to je jasna vec tohle s tim souhlas ;) casto jezdim treba jen na den si zajezdit ale to mas hned tak 1500 a jsou to jen Čechy

Nejhorší je že ty ceny jsou dělané pro jinou měnu než naší a proto to máme tak drahé ....

Kdyby sem nejezdilo tolik poblázněnejch Poláku tak by to stálo o hodně méně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší je že ty ceny jsou dělané pro jinou měnu než naší a proto to máme tak drahé ....

Kdyby sem nejezdilo tolik poblázněnejch Poláku tak by to stálo o hodně méně

a kdyz se ptaj majitelu sjezdovek a vleku co delat jinak aby nebyly vsude takove fronty atd tak ti rekne ze musej udelat takovy ceny aby tam tolik lidi nejezdilo :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší je že ty ceny jsou dělané pro jinou měnu než naší a proto to máme tak drahé ....

Kdyby sem nejezdilo tolik poblázněnejch Poláku tak by to stálo o hodně méně

a kdyz se ptaj majitelu sjezdovek a vleku co delat jinak aby nebyly vsude takove fronty atd tak ti rekne ze musej udelat takovy ceny aby tam tolik lidi nejezdilo :kuk:

J ojo ....tak to sedí uplně do puntíku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

J ojo ....tak to sedí uplně do puntíku :)

tak ze jsem celkem v ocekavani za kolik se letos u nas bude jezdit ;)

No ...tak to by mě taky zajímalo ..ale myslím že kdyby to mělo být drahé tak už by se o tom mluvilo

to je jeste brzo...tak zari rijen nejdriv bych rek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

J ojo ....tak to sedí uplně do puntíku :)

tak ze jsem celkem v ocekavani za kolik se letos u nas bude jezdit ;)

No ...tak to by mě taky zajímalo ..ale myslím že kdyby to mělo být drahé tak už by se o tom mluvilo

to je jeste brzo...tak zari rijen nejdriv bych rek...

no ...to asi jo no ...pravda ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor pánové ...sic to možná výjde levněji tady u nás ale podstata je jetli ten rozdíl ceny je stejně uměrný pohodlí na sjezdovkách v alpách ...já si myslím že když si spočítáš kolik najedeš v alpách tak to výjde levněji než u nás ....

A v sezoně ubytoávní výjde +- nastejno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor pánové ...sic to možná výjde levněji tady u nás ale podstata je jetli ten rozdíl ceny je stejně uměrný pohodlí na sjezdovkách v alpách ...já si myslím že když si spočítáš kolik najedeš v alpách tak to výjde levněji než u nás ....

A v sezoně ubytoávní výjde +- nastejno

jj tohle je presne ono...u nas stravis na sjezdovce celej den ale venku to mam najety za 2 hodiny ;) ubytovani je mozna o malinko drazsi ale spis srovnatelny s nasim..a. jidlo je malinko drazsi...ale je jasny ze kdo na to jen trochu ma tak treba na tydenni dovolenou se rozhodne vyplati vyrazit ven

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...