Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Jakej starej dedku woe? :kuk:

no za to co jsi v sobotu predvedl ti snad uz nemuzu rict jinak lol

No ty woeeeee!! :kuk: To nehraju teda..Sem nic nepredvedl..jen sem se malem upracoval do bezvedomi..:) Tak uz sem byl fakt pak mrtvej..Si pak psal neco o pristim tejdnu,ne? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty woeeeee!! :kuk: To nehraju teda..Sem nic nepredvedl..jen sem se malem upracoval do bezvedomi..:) Tak uz sem byl fakt pak mrtvej..Si pak psal neco o pristim tejdnu,ne? ;)

no proste starej dedek si...jde to s tebou z kopce lol

ted v sobotu to tam zaviraj tak se asi pojedu rozloucit s letem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec Spidi..Volal Ti ten smudla?

Čao Marty, nevolal, asi nic nechce a nemá peníze... lollollol

Hlavne,ze opruzoval,lojza.. ;) Jak nema penize?Dyt sem mu naky daval,aby mel aspon na chleba... ;)lol lol

Cau Bade a Petre..

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty woeeeee!! :kuk: To nehraju teda..Sem nic nepredvedl..jen sem se malem upracoval do bezvedomi..:) Tak uz sem byl fakt pak mrtvej..Si pak psal neco o pristim tejdnu,ne? ;)

no proste starej dedek si...jde to s tebou z kopce lol

ted v sobotu to tam zaviraj tak se asi pojedu rozloucit s letem ;)

Ale kulovy starej dedek..to vis,musim makat,abych uzivil dve hladovy nadrze.. :smich: :smich:

Fakt uz to bude koncit jo?Tak to je mazec..to leto uteklo tak,ze mi to ani neprijde ty vole..To bych se sel asi loucit taky..Ale se mi na ten vikend sebehly asi 3 akce,tak to budu muset nejak politicky prerozdelit.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kulovy starej dedek..to vis,musim makat,abych uzivil dve hladovy nadrze.. :smich: :smich:

Fakt uz to bude koncit jo?Tak to je mazec..to leto uteklo tak,ze mi to ani neprijde ty vole..To bych se sel asi loucit taky..Ale se mi na ten vikend sebehly asi 3 akce,tak to budu muset nejak politicky prerozdelit.. ;)

to je sama vymluva ty voe...ale to uz je jedno dulezity je ze vim co se od tebe da ocekavat lollol

taky toho mam nejak vic ale asi to vyhraje machac ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kulovy starej dedek..to vis,musim makat,abych uzivil dve hladovy nadrze.. :smich: :smich:

Fakt uz to bude koncit jo?Tak to je mazec..to leto uteklo tak,ze mi to ani neprijde ty vole..To bych se sel asi loucit taky..Ale se mi na ten vikend sebehly asi 3 akce,tak to budu muset nejak politicky prerozdelit.. ;)

to je sama vymluva ty voe...ale to uz je jedno dulezity je ze vim co se od tebe da ocekavat lollol

taky toho mam nejak vic ale asi to vyhraje machac ;)

Tssss,je toto mozne?Nebud hubatej jo? :D

No ja pojedu mozna patek rudna a v sobotu se uvidi..ale jel bych se vyvetrat k jezeru.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tssss,je toto mozne?Nebud hubatej jo? :D

No ja pojedu mozna patek rudna a v sobotu se uvidi..ale jel bych se vyvetrat k jezeru.. ;)

az budu hubatej tak to poznas lol

tak uvidis jak na tom budes...cislo na me snad mas ;)

No to sem teda zvedavej.. lol

Je fakt,ze nakej kluk,Jirka myslim,mi v sobotu psal.. lol A mel sem to cislo i ulozeny.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tssss,je toto mozne?Nebud hubatej jo? :D

No ja pojedu mozna patek rudna a v sobotu se uvidi..ale jel bych se vyvetrat k jezeru.. ;)

az budu hubatej tak to poznas lol

tak uvidis jak na tom budes...cislo na me snad mas ;)

Ty seš hubatej furt lollol

Diky Peto.. ;) Sem koukal,ze prodavas Leonacky sedaky?Co to? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to sem teda zvedavej.. lol

Je fakt,ze nakej kluk,Jirka myslim,mi v sobotu psal.. lol A mel sem to cislo i ulozeny.. ;)

jj a ten Jirka psal jednom klukovi myslim ze Martin...kterej od nej byl asi 1km a byl tak linej ze se ani nestavil lollol

No a tem Martin nebyl linej,ale tomu Jirkovi psal,ze je uplne vyrizenej,utahanej a ze pada na hubu,tak proto,ze nedorazi.. lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a tem Martin nebyl linej,ale tomu Jirkovi psal,ze je uplne vyrizenej,utahanej a ze pada na hubu,tak proto,ze nedorazi.. lol lol

a proto sel chlastat jinam...tak to je vyborny lollol ty ve s tebou je to tezky pane lol

Ale kulovy,nesel..Dal si jedno pivo,kdyz delal na aute a pak si dal jen kofolu a padnul do postele primo po hlave... lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...