Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Diky Peto.. ;) Sem koukal,ze prodavas Leonacky sedaky?Co to? :o

NZ, no lákají mě jiný. NEbo spíš jiný vzor látky. ALe když se neprodají tak se nic neděje protože jsem s nima 100% spokojenej

;) Jo tak takhle to je..A Alesio by to nepresil?I kdyz to by asi stalo ranec,co?To verim,vypadaji pohodlne.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ve, napsala mi jedna slecna,co jsem s ni chodil na tabore,kdyz mi bylo 9 a ji 8. tak tady ted smolim dopis a koukam,ze jsem slusnej disdebil. Uz to pisu asi po 5. pisu jak prase,jak uz nejsem vubec zvyklej psat psace a normalne jsem se tady musel i radit uz asi 2x s kolegama,jaky pismeno se jak pise. Ty vole,to je zase ostuda. No a pisu jako prase,to je na tom to nejhorsi. Prece neposlu slecne dopis jak napsanej,jako kdyby to psal nejakej dobytek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ve, napsala mi jedna slecna,co jsem s ni chodil na tabore,kdyz mi bylo 9 a ji 8. tak tady ted smolim dopis a koukam,ze jsem slusnej disdebil. Uz to pisu asi po 5. pisu jak prase,jak uz nejsem vubec zvyklej psat psace a normalne jsem se tady musel i radit uz asi 2x s kolegama,jaky pismeno se jak pise. Ty vole,to je zase ostuda. No a pisu jako prase,to je na tom to nejhorsi. Prece neposlu slecne dopis jak napsanej,jako kdyby to psal nejakej dobytek

Ty woe,to nevokecavej a rovnou rekni, ze chces a by to nekdo napsal za Tebe.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole tak ted se tady rezu v praci jak magor az na me koukaj :D :D :D

sukmajstr pise plnicim perem dopis svy davny lasce, kurva to nema email? :D

NO tak to sme na tom stejne Vitto..Se tu tlemim,jak krava.. :D

To je kotel,to je jak z filmu pro pametniky.. :D Ona ma mail,ale neumi s nim zachazet..Asi naka "prirodni zena" lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voe slecna me nenapadne naznacila,ze se mam na nejaky maily vysrat trochu se zasnazit :) . Kdyby jste videli,jak jsem se vcera snazil sehnat na ní nekde na netu jakejkoli kontakt,aby jsem se temu vyhl. Ale nikde nic a ze jsem se fakt snazil. Zkousel jsem se nabourat k nim do spoluzaku na jeji zakladku,do kontrolni otazky jsem nakopiroval vsechny prijmeni ucitelek,co jsem nasel na strankach te skoly,ale pani uca uz tam asi neuci po tech 7 letech.....

A nedelejte si zase prdel,tohle je vazna vec. Potrebuju se naucit zase psat :(lol

Editováno: , autor: kocht
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...