Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

ano, proběhlo to čistě, nenásilně a spokojeny obě strany, něco jako spidáku, zustala v rodině, takže když se něco vysere musím se v tom hrabat :D

tak pocitam ze teda mas nejakou fesandu kterou davas dohromady??

no tak nějak viz podpis no, ale ještě se nepracuje na ni :( venek dáme zase do B&B stylu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele scháním kapotu blatníky ve stříbrné nemáš někde ve stodole navíc? :)

Ty jo, klempířina na jedničkovou oktávku je teď docela prekérka, měsíc se jezdil a nikde nic, nakonec jsem kupoval oba blatníky nový a kapotu požvejkanou z němec za tácek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele scháním kapotu blatníky ve stříbrné nemáš někde ve stodole navíc? :)

Ty jo, klempířina na jedničkovou oktávku je teď docela prekérka, měsíc se jezdil a nikde nic, nakonec jsem kupoval oba blatníky nový a kapotu požvejkanou z němec za tácek.

tady v OV maji vše, jen to ještě musím objet, to jediné mě chybí, i když ted mě to nabízel radekvv v čupr stavu lak ale až česká lípa :feve:

jinak jojo kde jsou ty doby když sem skládal červenou a mohl si vybírat kapotu novou v jakékoli barvě za 3,5 litru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me tak napada,to je asi super clen,kdyz ti tohle nekdo jako z klubu rekne,to by jsem ho hned poslal do pice,co Vitto ? takovy mezi sebou chceme jo? ja myslim,ze ne ne?

sem mimo mísu o čem tu je řeč?

tohle je asi citace z toho jeho dopisu ty jeho babovce z tabora lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady v OV maji vše, jen to ještě musím objet, to jediné mě chybí, i když ted mě to nabízel radekvv v čupr stavu lak ale až česká lípa :feve:

jinak jojo kde jsou ty doby když sem skládal červenou a mohl si vybírat kapotu novou v jakékoli barvě za 3,5 litru :)

Bady, jestli občas jezdíš do PRahy tak ti pro to Lípy klidně zajedu a vezmu ti to do Prahy. Není problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak jojo kde jsou ty doby když sem skládal červenou a mohl si vybírat kapotu novou v jakékoli barvě za 3,5 litru :)

Jj, loni to bylo do týdne složený a letos děs, to je asi jak benga rozprašujou ty čoromoro gangy... lol

lol to jo,ale tady blízko polska do týdne dělaj zázraky lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady v OV maji vše, jen to ještě musím objet, to jediné mě chybí, i když ted mě to nabízel radekvv v čupr stavu lak ale až česká lípa :feve:

jinak jojo kde jsou ty doby když sem skládal červenou a mohl si vybírat kapotu novou v jakékoli barvě za 3,5 litru :)

Bady, jestli občas jezdíš do PRahy tak ti pro to Lípy klidně zajedu a vezmu ti to do Prahy. Není problém

v praze jsem někdy 3x týdně :) tak to by jsme se pak domluvili, to by mě moooc pomohlo Péťo :palec:-_- -_- -_- -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

letadla by jsme nekdy mohli jit fotit spolu :)

Ale az mi reknes,co to bylo za debila/y.........Delej vyklop to do SZ a neser..... :D

Já bych šel hned

A nic ti psat nebudu, ty bys zase chtračil na všech frontách, už tě znám...

ty kokso pole kapusty, to je věc lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v praze jsem někdy 3x týdně :) tak to by jsme se pak domluvili, to by mě moooc pomohlo Péťo :palec:-_- -_- -_- -_-

No vůbec není problém, do Lípy to mám od nás 30km a v Praze jsem denně takže klidně napiš, v Lípě objednej a máš to v Praze kdy budeš potřebovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v praze jsem někdy 3x týdně :) tak to by jsme se pak domluvili, to by mě moooc pomohlo Péťo :palec:-_- -_- -_- -_-

No vůbec není problém, do Lípy to mám od nás 30km a v Praze jsem denně takže klidně napiš, v Lípě objednej a máš to v Praze kdy budeš potřebovat ;)

tak to jsi zlato, to nějak domluvíme, dám vědět :palec: :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...