Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

v praze jsem někdy 3x týdně :) tak to by jsme se pak domluvili, to by mě moooc pomohlo Péťo :palec:-_- -_- -_- -_-

No vůbec není problém, do Lípy to mám od nás 30km a v Praze jsem denně takže klidně napiš, v Lípě objednej a máš to v Praze kdy budeš potřebovat ;)

tak to jsi zlato, to nějak domluvíme, dám vědět :palec: :palec:

Prosim tě,není problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voe slecna me nenapadne naznacila,ze se mam na nejaky maily vysrat trochu se zasnazit :) . Kdyby jste videli,jak jsem se vcera snazil sehnat na ní nekde na netu jakejkoli kontakt,aby jsem se temu vyhl. Ale nikde nic a ze jsem se fakt snazil. Zkousel jsem se nabourat k nim do spoluzaku na jeji zakladku,do kontrolni otazky jsem nakopiroval vsechny prijmeni ucitelek,co jsem nasel na strankach te skoly,ale pani uca uz tam asi neuci po tech 7 letech.....

A nedelejte si zase prdel,tohle je vazna vec. Potrebuju se naucit zase psat :(lol

Ty voe Ty si guma !!!! lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voe slecna me nenapadne naznacila,ze se mam na nejaky maily vysrat trochu se zasnazit :) . Kdyby jste videli,jak jsem se vcera snazil sehnat na ní nekde na netu jakejkoli kontakt,aby jsem se temu vyhl. Ale nikde nic a ze jsem se fakt snazil. Zkousel jsem se nabourat k nim do spoluzaku na jeji zakladku,do kontrolni otazky jsem nakopiroval vsechny prijmeni ucitelek,co jsem nasel na strankach te skoly,ale pani uca uz tam asi neuci po tech 7 letech.....

A nedelejte si zase prdel,tohle je vazna vec. Potrebuju se naucit zase psat :(lol

Ty voe Ty si guma !!!! lollollol

Tak to každopádně lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voe co to tady ze me delas za hlasnou troubu.........?

To je letosni fotka jo? Co to je? To je JAL ??? Tyhle aerolinky podle barev nepanimaju...... Ze lital do PHY ten Korean airlines driv 747,to je znama nafocena vec,ale tohle,to mi neco uniklo. Jestli to neni neco od vas z venkova z teho Berna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je letosni fotka jo? Co to je? To je JAL ??? Tyhle aerolinky podle barev nepanimaju...... Ze lital do PHY ten Korean airlines driv 747,to je znama nafocena vec,ale tohle,to mi neco uniklo. Jestli to neni neco od vas z venkova z teho Berna :)

Jj, je to JAL... ;) Jinak 747 k nám do Brna za normálních okolností nelítaj, pouze náklady pro BAWDF :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe Ty si guma !!!! lollollol

Tak to každopádně lol

Von si z nas normalne dela prdel pac jinak to neni mozny !!! ;)

Hele jeste ty se do me ser.......

Ja nic ja muzikant ... sezen jeji fotku a jestli vypada tak dobre jako ta bejvalka a beres ji na besidku tak mas nase pozehnani ! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe Ty si guma !!!! lollollol

Tak to každopádně lol

Von si z nas normalne dela prdel pac jinak to neni mozny !!! ;)

Hele jeste ty se do me ser.......

Ja nic ja muzikant ... sezen jeji fotku a jestli vypada tak dobre jako ta bejvalka a beres ji na besidku tak mas nase pozehnani ! ;)

On ještě nikdo besídku zavřenej na hajzlu netrávil co si tak pamatuju že? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...