Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

naprosto v pohode...jen si musim davat pozor na parkovani a na takove ty hupy protoze kdyz jedu rychleji tak uz se me asi 2x stalo ze si potom ten naraznik skrtne...jinak jsem maximalne spokojen ;)

Tak to rád slyším, já čéče teď na dovolence škrtl, ovšem né RS nárazníkem, ale nápravnicí !!! :help:

Každopádně bych si rád pořídil nějakej deklík u fy VM Car, bo bych nerad někde na cestě "vytekl" lol

no me se na jedny strane zrejme vytrhl z jednoho drzaku ten plast pod motorem a ten slysim celkem casto :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me se na jedny strane zrejme vytrhl z jednoho drzaku ten plast pod motorem a ten slysim celkem casto :feve:

No já bych koupil deklík duralovej, za ten to můžeš klidně zvedat i na heveru... ;)

panzerjack.jpg

nad tim uz jsem taky premyslel a vim ze to tam daval garny...jen jsem to jeste nikde nevidel tak je to uchyceny protoze teoreticky bych si to mohl nechat udelat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele a muzu dat kratsi pruziny k normaníim tlumicum? jako mam ty Kayaby,ale ty povazuju za uplne normalni. jestli kdyz to dam dolu o ty 3cm,jestli to ty tlumice zkousnou

Všude se píše, že do čtyř cm snížení jsou sériový tlumiče v pohodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...