Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Lubo, prosím tě, kde se dá zjistit něco víc o 2T7 0956 co máš v podpisu? mimochodem ten odkaz už nefunguje.

Ahoj Franku, díky za upozornění, ono totiž to sms hlasování včera skončilo... ;) Mimochodem Markova oktávka se v celkovém pořadí všech vozů v TC umístila na pěkném devátém místě... :palec2:

Bohužel popis poslední evoluce byl pouze na stránce sms hlasování, ale předchozí verze byla dostatečně popsána zde a nová se o ní až tolik neliší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubo, prosím tě, kde se dá zjistit něco víc o 2T7 0956 co máš v podpisu? mimochodem ten odkaz už nefunguje.

Ahoj Franku, díky za upozornění, ono totiž to sms hlasování včera skončilo... ;) Mimochodem Markova oktávka se v celkovém pořadí všech vozů v TC umístila na pěkném devátém místě... :palec2:

Bohužel popis poslední evoluce byl pouze na stránce sms hlasování, ale předchozí verze byla dostatečně popsána zde a nová se o ní až tolik neliší ;)

Děkujííí :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, koukám momentálně vymeteno, všichny jdou z rachoty dom :)

Já byl na jedné zcela utajené speciální misi, pro me dopadla více než dobře a dofám, že i pro druhého agenta účastnícího se této mise se scela tajným posláním dopadne přinejmenším výborně... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, koukám momentálně vymeteno, všichny jdou z rachoty dom :)

Já byl na jedné zcela utajené speciální misi, pro me dopadla více než dobře a dofám, že i pro druhého agenta účastnícího se této mise se scela tajným posláním dopadne přinejmenším výborně... ;)

Zdar, takže chlastačka jako normálně lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty seš záhadnej jako hrad v Karpatech :) , tak to vybal, nebo si budu myslet, že mě někdo sleduje :ph34r:

Když je něco tajný, tak je to tajný a přes to nejede pendolíno... ;)

když tak hloubám, tak ta druhá osoba byla Vitto a mise se jmenovalo ND na Oktávii lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...