Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

a Spidák projedná plán cesty, nakopne šukafon a dorazí až na stodolni, ted tu udělali zastávku vlaku 20m od stodolní :D :D co Spidi ? :D

výborný nápad ;)

To bude asi zastávka Ostrava - Střed, je tak Bady ???

ne ta stojí od kuvajtu napadení (od stodolni asi 350m) no a před ni ted dělali dostavuji Ostrava-Stodolni :) fakt chuji, jsem zvedav, vlak pojede z Hl. nádru 1,5km, stojí na stodolní a pak po 300m zase další stanice Střed, to bud někdo hodně hulil, nebo já nevím proč to je....

to bude asi inovací ostravské části ČD na MHD Ostrava :D

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a Spidák projedná plán cesty, nakopne šukafon a dorazí až na stodolni, ted tu udělali zastávku vlaku 20m od stodolní :D :D co Spidi ? :D

výborný nápad ;)

To bude asi zastávka Ostrava - Střed, je tak Bady ???

ne ta stojí od kuvajtu napadení (od stodolni asi 350m) no a před ni ted dělali dostavuji Ostrava-Stodolni :) fakt chuji, jsem zvedav, vlak pojede z Hl. nádru 1,5km, stojí na stodolní a pak po 300m zase další stanice Střed, to bud někdo hodně hulil, nebo já nevím proč to je....

to bude asi inovací ostravské části ČD na MHD Ostrava :D

jj něco v tom stylu, ale tak věřím že přes víkend to bude hojně využité, sem tam někdo bude přejetej, protože z poslední hospody to je na koleje asi 8kroku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj něco v tom stylu, ale tak věřím že přes víkend to bude hojně využité, sem tam někdo bude přejetej, protože z poslední hospody to je na koleje asi 8kroku :D

Tak teď povidal kolega, že můžeme klidně vyrazit na kultůůrní zájezd... lollollollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a Spidák projedná plán cesty, nakopne šukafon a dorazí až na stodolni, ted tu udělali zastávku vlaku 20m od stodolní :D :D co Spidi ? :D

výborný nápad ;)

To bude asi zastávka Ostrava - Střed, je tak Bady ???

ne ta stojí od kuvajtu napadení (od stodolni asi 350m) no a před ni ted dělali dostavuji Ostrava-Stodolni :) fakt chuji, jsem zvedav, vlak pojede z Hl. nádru 1,5km, stojí na stodolní a pak po 300m zase další stanice Střed, to bud někdo hodně hulil, nebo já nevím proč to je....

to bude asi inovací ostravské části ČD na MHD Ostrava :D

jj něco v tom stylu, ale tak věřím že přes víkend to bude hojně využité, sem tam někdo bude přejetej, protože z poslední hospody to je na koleje asi 8kroku :D

tomu se říká regulace obyvatelstva, je to předzvěst té 160ky na dálnici, tím se zbavěj všech posledních 120, co jezdí po dálnici + nějaký to fávo a auto ze začátku 90. let a pak už s enebud emuset všude psát, jak je v naší zemi starý vozový park a obyvatelstvo stárne lol

takhle se zbavěj opilců a hned klesnou statistky opilosti lol

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...