Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

zdar garny -_-

Ahoj.. tak jsem si na tebe zpomněl... zrovna montuji jednomu známému do octy vyh.sedačky... někdo tam montoval už tempomat.... jak jsem rozlousknul pojistkovku ze zadu ..tak jsem se smál jako blázen... někdo tam připojoval hodně odborněspínané plus přes klíček ...a zapojit to přes lustro sforku.. tak jsem to hned nafotil..... :)

to si děláš srandu ne? doufám, že tam dal alespoň tu velkou na 6mm2 lol

srandu si nedělám... normálně přestřihl kablík, do každé strany to spojil a do jedné ještě připojil ten tempomat....

uděláme téma "bastl na autě"? :)

Tak jsem se aspon ktomu chytil i ty sedačky a pořádně to proletoval.... ...... přitom někdy stačí je trochu kvalitní izolačky a vše hned vypadá moc pškně...

nebo, když je dost drátu, tak smyčka, naletovat a osadit origo šprckou + přiizolovat ke svazku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten kablík samo jen tak přichycen jednou stahovačkou.... .. tak jsem to radči všechno voizoloval a pořádně pochytal... lonovky nesnáším....

njn, lanovkou mám udělanou tu HF.

Jak jsme dělal mudrovi climatron, tak jsem si vzpoměl, měl tam dodávanou tu samou HF a ještě hůř jak já, někdo (autorizák) to napojil přímo před konektor rádia, spoje nekomentuji. Absolutní perlička na závěr, za rádiem se houpal 4pin konektor - příprava na HF lol lol a pak mi mudra přinesl z kufru konektor s pinama v pytlíčku, že to bylo k autu v deskách, co to asi mohlo být že? protikus přípravy na HF :smich:

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten kablík samo jen tak přichycen jednou stahovačkou.... .. tak jsem to radči všechno voizoloval a pořádně pochytal... lonovky nesnáším....

njn, lanovkou mám udělanou tu HF.

Jak jsme dělal mudrovi climatron, tak jsem si vzpoměl, měl tam dodávanou tu samou HF a ještě hůř jak já, někdo (autorizák) to napojil přímo před konektor rádia, spoje nekomentuji. Absolutní perlička na závěr, za rádiem se houpal 4pin konektor - příprava na HF lol lol a pak mi mudra přinesl z kufru konektor s pinama v pitlíčku, že to bylo k autu v deskách, co to asi mohlo být že? protikus přípravy na HF :smich:

hele a jak montuješ HF ty .. se napájení montuje na iso od rádia ne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten kablík samo jen tak přichycen jednou stahovačkou.... .. tak jsem to radči všechno voizoloval a pořádně pochytal... lonovky nesnáším....

njn, lanovkou mám udělanou tu HF.

Jak jsme dělal mudrovi climatron, tak jsem si vzpoměl, měl tam dodávanou tu samou HF a ještě hůř jak já, někdo (autorizák) to napojil přímo před konektor rádia, spoje nekomentuji. Absolutní perlička na závěr, za rádiem se houpal 4pin konektor - příprava na HF lol lol a pak mi mudra přinesl z kufru konektor s pinama v pitlíčku, že to bylo k autu v deskách, co to asi mohlo být že? protikus přípravy na HF :smich:

hele a jak montuješ HF ty .. se napájení montuje na iso od rádia ne???

buď se dá vsuvka (bez přerušení stávající kabeláže, vytáhneš dáš do 1pin nebo rovnou 4pin konektor a jako propoj dáš drát s odbočkou k HF, jednoduchý a vždy plně vratný. Nebo přímo od pojistkovky z pojistky HF (jen v případě, že se dělá třeba klima, kdy se tahá víc kabeláže, tak se udělá tato "příprava" a osadí se i origo 4pin konektorem přípravy. Já to mám nedobrovolně tažený od reléboxu, ale to neřešim, půjde to jednou ven.

post-6604-1193871475_thumb.jpg

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buď se dá vsuvka (bez přerušení stávající kabeláže, vytáhneš dáš do 1pin nebo rovnou 4pin konektor a jako propoj dáš drát s odbočkou k HF, jednoduchý a vždy plně vratný. Nebo přímo od pojistkovky z pojistky HF (jen v případě, že se dělá třeba klima, kdy se tahá víc kabeláže, tak se udělá tato "příprava" a osadí se i origo 4pin konektorem přípravy. Já to mám nedobrovolně tažený od reléboxu, ale to neřešim, půjde to jednou ven.

Jo tak ..už rozumím... no od pojistky je to asi nesmysl.... tenhle by pas je nejlepší nemusí se zasahovat do stávající kabeláže ... ale po pravdě jsem to snad ještě ini veviděl... vetšinou je to na tvrdo na kabeláž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak ..už rozumím... no od pojistky je to asi nesmysl.... tenhle by pas je nejlepší nemusí se zasahovat do stávající kabeláže ... ale po pravdě jsem to snad ještě ini veviděl... vetšinou je to na tvrdo na kabeláž...

já to viděl na dodělávanym META alarmu a zdá se mi to docela dobrý, já nerad cvakám, takhle je to vratný. Od pojistky, je to reálný, když se dělá na elektrice něco víc, tak se to přibalí ke svazku, dělat to jen extra je blbost a zbytečnej čas. By pass je jednoduchej a celkem rychlej a bez pájení (nemusíš se bát náhodnýho ukápnutí cínu na interiér i když si dávám deku, tak se občas bojím)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nas je prave od nedele takovehle pocasi tak ze pohodicka jazz ;)

U nás je pěkně od včerejšího rána, takže by to mohlo tay chvílu vydržet. Už máš zimáky ?

tak snad jo...tady to vypada ze takhle bude aspon do konce tydne...doufam...

kdepak pane porad goodyear f1 eagle ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak snad jo...tady to vypada ze takhle bude aspon do konce tydne...doufam...

kdepak pane porad goodyear f1 eagle ;)

Jj, já taky furt Continental ContiSport ;) Ale v nedělu na to asik vlítnu... ;)

tady zatim pohoda a zimaky mam pripraveny tak ze jak bude potreba hned prezouvam...ale zatim je mi lito to sundavat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zimaky nemam jeste ani na sluzebnim a to uz od nas maj snad vsichni

Kurňa meju kapotu a zas díra vod šutru až na plech... :aggressive: Ale což, až toho zas bude hodně, zak to zase fouknu barvou... ;) Max 4ever... :palec2:

no to me taky vzdycky sere...ale spis ten naraznicek je strasnej...asi po zime do laku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...