Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

dobrý večer přátelé

Zdravíčko Peťo, kurec světla zase nic, já Ti snad budu muset celou příští sezónu leštit každej víkend boty... ;)

čau Lubo, nedá se nic dělat, třeba to do besídky výjde. A leštění bot nebude třeba, spíš dáme -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, má to někdo kliku, stát se to mě, tak měnim celou chladičovku, no, je pravda, že já bych to alespoň panicky nezašlápnul jako on, tu dráhu, co progumoval, tak bez blokace se dala krásně dobrzdit ze 70km/h, jsem to tejden na to zkoušel

Loni na jaře Avii předemnou v kopcu ruchlo turbo a já do ní krásně napražil, hned to byla kapota, oba blatníky, maska, lampy, chladičovka a chladič... :feve:

njn, to nas*** :aggressive:

to byla hned přestavba na face ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak drčice držím palec aby jsi to měla tak rychle v pořádku, já mam auto v servisu měsíc a pul a furt lejno :D

dekuju, dekuju, ale ono to asi fakt nic neni, to jen jak sem to videla vis, tak sem to videla, ze je konec ;) , ale vis jak.... ten mazel v servisu mi rek, ze to da za den do kupy. ted jen ta pojistovna no.

kdo umite zmensovat fotky, napiste mi mejla a ja vam ji poslu, at se tady nebavime o imaginarnim bebicku a kazdej si pod tim muete predstavit neco jinyho :palec2:

Lubo, tak jakej nazor byste chteli??? ja vam muzu poslat max svoji fotku, ale hodnotit jinou holku asi objektivne nemuzu, jsem schopna rict, libi, nelibi, ale to je vsechno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuju, dekuju, ale ono to asi fakt nic neni, to jen jak sem to videla vis, tak sem to videla, ze je konec ;) , ale vis jak.... ten mazel v servisu mi rek, ze to da za den do kupy. ted jen ta pojistovna no.

kdo umite zmensovat fotky, napiste mi mejla a ja vam ji poslu, at se tady nebavime o imaginarnim bebicku a kazdej si pod tim muete predstavit neco jinyho :palec2:

Lubo, tak jakej nazor byste chteli??? ja vam muzu poslat max svoji fotku, ale hodnotit jinou holku asi objektivne nemuzu, jsem schopna rict, libi, nelibi, ale to je vsechno :)

Klidně mi to nasyp na 754.067@seznam.cz ;)

Pošli cokoliv, jakkoliv, kdekoliv... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuju, dekuju, ale ono to asi fakt nic neni, to jen jak sem to videla vis, tak sem to videla, ze je konec ;) , ale vis jak.... ten mazel v servisu mi rek, ze to da za den do kupy. ted jen ta pojistovna no.

kdo umite zmensovat fotky, napiste mi mejla a ja vam ji poslu, at se tady nebavime o imaginarnim bebicku a kazdej si pod tim muete predstavit neco jinyho :palec2:

Lubo, tak jakej nazor byste chteli??? ja vam muzu poslat max svoji fotku, ale hodnotit jinou holku asi objektivne nemuzu, jsem schopna rict, libi, nelibi, ale to je vsechno :)

Klidně mi to nasyp na 754.067@seznam.cz ;)

Pošli cokoliv, jakkoliv, kdekoliv... :palec2:

ten mail, to je číslo vlaku ne?? :)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...